Avon Katoloğu İncele
Mersin Sondakika

Avon Katoloğu İncele

Avon, Türkiye’nin en büyük kozmetik firmalarından bir tanesidir. Hem kaliteli hem de ucuz ürünleri müşteri ile buluşturma özelliği onu diğer firmalar karşısında lider konuma getirmektedir. Fakat her firmanın ürününü tanıtma stili farklıdır. Kimi firmalar her yerde bayi açarlar.
Bu haber 2016-09-16 22:37:51 eklenmiş

 

Avon, Türkiye’nin en büyük kozmetik firmalarından bir tanesidir. Hem kaliteli hem de ucuz ürünleri müşteri ile buluşturma özelliği onu diğer firmalar karşısında lider konuma getirmektedir. Fakat her firmanın ürününü tanıtma stili farklıdır. Kimi firmalar her yerde bayi açarlar. Bayide satışlarını gerçekleştirirler. Ama avon da böyle bir mevzu söz konusu değildir. Avon’un illerde bayisi bulunmamaktadır. Peki ama bu şekilde satışlarını nasıl gerçekleştiriyorlar? Sorusu akla gelmektedir. İşte bu soruya vereceğimiz yanıt da avon temsilcileri ve kataloglardır.

Katalog, satılan ürünleri içerisinde barındıran, ürünlerin özelliklerinden bahseden, ürünlerin fiyatlarının yer aldığı liste şeklinde bir kitapçıktır. Avon temsilci girişi sayesinde ürünlerini pazarlar ve satar. Tüm ürünlerin yer aldığı katalog, küçük bir kitap sayfası kalınlığında olup, ürünlerin her şeyine değinmektedir. Aynı zamanda kampanyalardan da bahsetmektedir. Müşteriler bu sayede bir adet Avon Temsilci Girişi Yapamıyorum kataloğuna sahip olup, avonun o ay ki kampanyalarını öğrenebilir ve alacağı ürünleri orada belirleyebilmektedir.

Avon kataloglarını aylık olarak çıkarmaktadır. Her ay farklı kampanyaların olduğu, farklı indirim fırsatlarının olduğu haberler her ay değişen bu kitapçıklarda yerlerini almaktadır. Katalog bölümlere ayrılarak da müşterilerin aradıkları şeyi kolayca bulabilmesi amaçlanmıştır. Henüz bir Avon Temsilci Girişi Nasıl Yapılır yapmadıysanız yapınız ve alışverişe başlayın. Örneğin; bayan kozmetiğinde ruj vb makyaj ürünleri belli sayfa araklıklarında,  erkek ve bayan parfümleri belli sayfa aralıklarında, krem, duş jeli gibi ürünler belli sayfa aralıklarında yer almaktadır. Bu sayede de avon, müşterilerine, ürünlerinin tanıtımını kolayca yapabilmektedir.

Kaynak: http://icerigir.com/avon-giris-avon-temsilci-girisi-nasil-yapilir/

 

 


ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer YAŞAM haberleri

Yazarlar

Copyright © 2018 Lifemagazin Gazetesi Tüm hakları saklıdır.
Mersin Haber Ajans