Sanat Beyaz Tuval'de
Mersin Sondakika

Sanat Beyaz Tuval'de

Son yıllarda sanat alanında başarılı işlere imza atan, bitmeyen bir enerjiyle çalışan ve sürekli yeni projeler üreten, Piece of Art'ın kurucuları Günsu Ertük Saraçoğlu ve Dilşad Atasoy “Beyaz Tuval” sanat programı ile yeniden sanat çevresinde dikkatleri üzerlerine topladılar.
Bu haber 2017-06-05 08:34:47 eklenmiş

  “Beyaz Tuval” ; seçkin konukları, içeriği ve izlenme oranlarıyla son dönemdeki başarılı sanat programları arasında yerini aldı.

Kış sezonu boyunca toplam 13 programda; Türkiye’deki sanat alanında önde gelen sanatçıları ve kurumlarını ağırlayan program sanat çevresinden ve sanatseverlerden tarafından tam not aldı.

 

“Beyaz Tuval” kış sezonundaki program serisinde; Ressam Yücel Dönmez, Ressam Gültekin Çiçekçiler, Ressam Hikmet Çetinkaya, Ressam Sait Günel, Prof.Dr.Hasip pektaş, Prof.Dr.Süleyman Saim Tekcan, Nazlı Keçili (HUB Sanat Galerisi-Artkolik Dergisi Kurucusu), Ressam-Sanat Yazarı Celal Abidin Binzet, Selin Bozkurt (İyilik İçin Sanat Derneği Kurucusu), Hakan Körpi (Uluslar arası Portakal Çiçeği Sanat Kolonisi CEO), Prof.Dr.Devrim Erbil, Ressam Bedri Baykam ve Prof.Dr.Zahit Büyükişliyen’i konuk etmiştir.


ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer KÜLTÜR - SANAT haberleri

Yazarlar

Copyright © 2018 Lifemagazin Gazetesi Tüm hakları saklıdır.
Mersin Haber Ajans