Haliç'de Doğal Yaşam festvalinden renkli kareler
Mersin Sondakika

Haliç'de Doğal Yaşam festvalinden renkli kareler

Doğal yaşam tutkunları, öğrenmek, eğlenmek, bildiklerimizi paylaşmak ve yeni bilgiler üretmek, gelecek nesle daha iyi daha doğru bilgiler aktarmak için Türkiye’nin dört bir yanından bir araya geldi…
Bu haber 2017-06-05 12:01:35 eklenmiş

Happy Nest tarafından düzenlenen Doğal Yaşam Festivali İstanbul Bilgi Üniversitesi santral istanbul Kampüsü’nde gerçekleşti.

 

İstanbul Bilgi Üniversitesi santral istanbul Kampüsü’nde Doğal Yaşam Festivali’nde üreticiler, uygulayıcılar, uzmanlar bir araya geldi.. Ülkenin dört bir yanındaki küçük, büyük üretici firmaları bir araya getiren festivalde doğal yaşam ürünlerinin yanı sıra seminer, atölye ve özel performanslara da yer verildi.

Doğa Tutkunu, cevre konusunda çok hassas olduğu bilenen Duayen işadamı Yılmaz Ulusoy’da festivali ziyaret edenler arasındaydı… Ulusoy böyle bir organizasyonu yapan kızı Pelin Ulusoy Tebret’i kutladı…

Büyük konferans çadırında gün boyu süren seminerlerde alanında uzman konuşmacılar Ayşe Tolga, Ali Koç, Dr. Sinan Akkurt, Erdem Öner, Zeynep Selvili Çarmıklı, Alternatif Tıp Terapisti Ferah Şıvga, Dr. Elif Çakır Güncel Anne bilgi ve deneyimlerini ziyaretçilerle paylaştı.

İki gün boyunca, doğal yaşam tutkunlarını ağırlayan festivalde  atölye çadırında ve hobi köşesinde Derya Baykal ile buluştu.. Festival boyunca  her saat gerçekleşen  onlarca atölyeye katılanlar, meditasyon ve yoga atölyelerinde rahatladı, zumba ile coştu.

 Ünlü sanatçılarımız Mevlüt Akyıldız cam altı boyama atölyesi ile, Muzaffer Akyol resim atölyeleri ile çocuklarla buluştu..

Festival boyunca çocuklar için hazırlanan  oyun parkı, atölye çadırında, Happy Nest eğitmenleri sokak oyunları, sanat, doğa, mutfak ve ahşap atölyeleriyle çocuklara ve ailelerine keyifli saatler yaşattı.


ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer YAŞAM haberleri

Yazarlar

Copyright © 2018 Lifemagazin Gazetesi Tüm hakları saklıdır.
Mersin Haber Ajans