Para için Şarkı yazdılar
Mersin Sondakika

Para için Şarkı yazdılar

Almanya’dan sonra Türkiye’de müzik piyasasına “Para Para” isimli şarkılarıyla giriş yapan Baba Makkas isimli grup ilk klip çalışmasını PROFABRİKA yapımcılığında ve Serdar Börcan yönetmenliğinde yaptılar.
Bu haber 2017-06-22 09:57:15 eklenmiş

Vokalde Koray Arslan, Saksafonda Oliver Helmert, Bas gitarda Ertan Telkıvıran ve klavyede Melih Çolakoğlu’nun yer aldığı üç Türk ve bir Almandan oluşan grup yılda 300’den fazla konser vererek Avrupa’daki Türk gecelerinde en çok sahne alan müzisyenler olarak yollarına dolu dizgin devam ediyorlar. “Para Para” isimli şarkılarına çektikleri klipte sevilen oyuncu Zeynep Buse Kale rol alırken şarkının söz, müzik ve düzenlemeleri Çağrı Telkıvıran imzası taşıyor. Önümüzdeki günlerde eserin İngilizce versiyonu “Money Money” adıyla ve yapılan klip çalışmasıyla Avrupa dinleyicisine de sunulması hedefleniyor. Müzik dünyasına yaklaşık 30 yıl sonra tekrar Para şarkı olarak geri döndü. Cici Kızlar olarak şöhreti “Para Para” isimli şarkılarıyla yakalayan Grup’ dan  sonra  4 erkekten kurulu Baba Makkas aynı başarıyı “Para Para” isimli eserleriyle kovalıyorlar. Geniş bir müzikal yelpazeye sahip müzisyenlerden oluşan Baba Makkas, repertuar olarak hem de birçok dilde seslendirdikleri eserlerle izlemeye gelenlere eğlence garantisi veren bir gurup olarak dikkat çekiyorlar. Baba Makkas üyeleri “Bizi sahnede izleyip de eğlenmedik diyenden sahne aldığımız mekândan ücret almayın ricasında bulunuyoruz” dediler.


ETİKETLER : Baba Makkas isimli grup Vokalde Koray Arslan Saksafonda Oliver Helmert Bas gitarda Ertan Telkıvıran Klavyede Melih Çolakoğlu
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer MÜZİK haberleri

Yazarlar

Copyright © 2018 Lifemagazin Gazetesi Tüm hakları saklıdır.
Mersin Haber Ajans