Oyunculuk 15 Yaşımda Hevesti 20'de işim oldu
Mersin Sondakika

Oyunculuk 15 Yaşımda Hevesti 20'de işim oldu

Bahçeşehir üniversitesi uluslararası ticaret 3. Sınıf öğrencisi olan Elif isimli günlük dizi filmin başarılı oyuncusu Seyda Bayram, oyunculuğu hayata bakışında farklı pencereler açacak bir iş olarak görüyor.
Bu haber 2017-10-04 09:34:59 eklenmiş

Elif isimli günlük dizi filme tamamen tesadüfler etrafında dahil olduğunu söylerken canlandırdığı Parla Somer, karakteriyle ilgi odağı olmayı başardı. Elif isimli dizi filmde canlandırdığı Parla Somer karakterini “Kendimle Parla arasında bazı noktalarda uyuşuyoruz bunlar modayla ilgilenişi bakımlı oluşu kendine özen göstermesi bunların dışında çok baskın bir karakter olup karakter özellikleri olarak tamamen birbirimizden farklıyız.

Parla oldukça sert köşeleri olan bir kız.” diyerek özetleyen Seyda Bayram, canlandırdığı karakterle kendi arasındaki farklılıkları “Canlandırdığım karakterde asla yapmam dediğim şey özellikle ilgisini hissetmediğim hiç bir erkeğe ilgim olsa dahi enerji olarak uyuşamadıysam ilgimi bu yoğunlukta göstermem ve ailemde iyi bir eğitim almış biri olarak asla sınıfsal ayrım yapıp kimseyi hor görmem” diyerek özetledi. Kendinden farklı özelliklere sahip bir karakteri canlandırmanın kendisi için farklı ve güzel bir duygu olduğunu da dile getiren Seyda Bayram, hiçbir şeye amaçsız adım atmayacağını bu sektörde de hedeflerinin olduğunu bunun içinde yorulmadan çalıştığını da sözlerine ekledi.

Elif isimli günlük dizi filmin güzel oyuncusu Seyda Bayram “Daha çok gencim ve geleceğe yönelik çok fazla planım var kendimi en iyi ifade edebildiğim dalı seçip o tarafımı güçlendireceğim” dedi.


ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer MAGAZİN haberleri

Yazarlar

Copyright © 2018 Lifemagazin Gazetesi Tüm hakları saklıdır.
Mersin Haber Ajans