Evcil Hayvanlar İçin Laboratuvar Hizmetleri
Mersin Sondakika

Evcil Hayvanlar İçin Laboratuvar Hizmetleri

Evcil hayvanların uzun ve kaliteli bir yaşamlarının olabilmesi için düzenli veteriner ziyaretleri çok önemlidir. Bunun için mutlaka kapsamlı hizmet veren ve üst seviye donanıma sahip klinikler tercih edilmelidir. Kapsamlı bir klinikte; gereken tüm teknolojik sağlık cihazları ve pet sağlık konusunda son teknolojik donanımlar mevcut olmalıdır.
Bu haber 2017-11-17 11:20:25 eklenmiş

 Evcil hayvanların uzun ve kaliteli bir yaşamlarının olabilmesi için düzenli veteriner ziyaretleri çok önemlidir. Bunun için mutlaka kapsamlı hizmet veren ve üst seviye donanıma sahip klinikler tercih edilmelidir. Kapsamlı bir klinikte; gereken tüm teknolojik sağlık cihazları ve pet sağlık konusunda son teknolojik donanımlar mevcut olmalıdır. Evcil hayvanların sağlık sorunlarının kolaylıkla tespit edilmesini sağlayan temel taş laboratuvar testleridir. Bazı klinikler bu testleri anlaşmalı kurumlarda yaptırırlar. Ancak bu durum zaman kaybını ortaya çıkarır. Çekmeköy veteriner hizmetleri, kendi bünyesinde laboratuvar barındırır ve birçok testi doğrudan kısa süre içerisinde yapabilmektedir.

 

Evcil Hayvanlar İçin Laboratuvar Testleri

Tam donanımlı olan klinikte; standart kontrol için veya acil veteriner hizmeti için gelen hastalara hemogram testleri hemen yapılabilmektedir. Yani klinik kendi bünyesinde tam kan sayımı yapabilmektedir. Ayrıca; idrar testi, kuduz testi, dışkı testleri, deri kazıntı testleri, alerji testleri, patolojik testler, mantar testi, hormon testi ve viral virüs testleri yapılabilmektedir. Bünyesinde bulundurduğu laboratuvarda, birçok hastalığın incelenmesi ve testlerinin yapılması mümkün olmaktadır.

 

Evcil Hayvanlar İçin Check-Up Hizmeti

 

Tam donanımlı olarak ve uzman hekimlerle hizmet veren klinikte, evcil hayvanlara kapsamlı check-up yapılması mümkün olmaktadır. Bunun için tüm cihaz ve donanımlar mevcuttur. Evcil hayvanlara en azından senede 1 defa ve yaşlılık döneminde hekimin uygun gördüğü sıklıkta check-up yapılması, kaliteli ve uzun bir hayatı olmasını sağlayacaktır. Check-up uygulaması, kapsamlı bir kontrol anlamına gelmektedir. Bu sayede var olan bir hastalık henüz başlangıç aşamasında iken yakalanabilir. Bu sayede erken teşhis, kolay tedaviyi sağlayacaktır. Birçok önemli hastalıkta erken teşhis zaman ve şans açısından avantaj sağlamaktadır. Doğru bakım ve düzenli kontrol ile sağlıklı ve uzun yaşam tüm hayvanlar için mümkündür. Doğru bakım için doğru beslenme ve bakım ürünleri, Çekmeköy petshop ziyaret edilerek temin edilebilir.


ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer KULİS haberleri

Yazarlar

Copyright © 2018 Lifemagazin Gazetesi Tüm hakları saklıdır.
Mersin Haber Ajans