CD Baskı Nedir?
Mersin Sondakika

CD Baskı Nedir?

Firmamız CD baskı işlemlerinde öncü bir firma olup en iyi firmalar arasında yer almaktadır. Tüm CD ya da DVD işlemleriniz büyük bir titizlik ve özenle hazırlanmakta olup sizler için en iyisi yapılmaktadır. Günümüzde bu sektörde birçok firma bulunmaktadır fakat bizim farkımız kalitemiz ile belli olmaktadır. Firmamızda DD, DVD ve BLU-ray olmak üzere 6 renkten serigraf baskı yapmaktayız.
Bu haber 2017-12-08 22:35:15 eklenmiş

CD BASKI

Firmamız CD baskı işlemlerinde öncü bir firma olup en iyi firmalar arasında yer almaktadır. Tüm CD ya da DVD işlemleriniz büyük bir titizlik ve özenle hazırlanmakta olup sizler için en iyisi yapılmaktadır. Günümüzde bu sektörde birçok firma bulunmaktadır fakat bizim farkımız kalitemiz ile belli olmaktadır. Firmamızda DD, DVD ve BLU-ray olmak üzere 6 renkten serigraf baskı yapmaktayız.  Daha sonraki işlemlerimizde ise müşterilerin isteğine göre veri kaydı ya da paketleme tarzı işlemleri gerçekleştirmekteyiz. Siz müşterilerimize özel olarak hazırlayacağımız siparişlerinizde CD baskı, DVD ya da BLU -ray gibi ürünlerden sonra CD kutusu, mini CD kutusu, DVD kutusu, zarflar, tray, CD tutucu, mini DVD kutusu, PVC zarf gibi pek çok hizmet sunmakta olup sizlere en iyi şekilde hizmet vermekteyiz.

CD Baskı Nedir?

 

CD baskısı üretim ve çoğaltım olmak üzere iki işlemden oluşmaktadır. 700 MB kapasitesi olan boş bir CD üzerine serigraf ya dijital baskı olmak üzere baskı işlemleri gerçekleşmektedir daha sonrasında ise çoğaltım ya da kopyalama işlemleri yapılmaktadır. Yaklaşık olarak 24 saat civarında siparişleriniz teslim edilmektedir. DVD baskı işlemlerinde 4.74 GB olan bir hafızaya sahip bir DVD üzerine baskı yapılmaktadır. Serigrafa da dijital baskı yapılır daha sonrasında çoğaltım sistemleri ile kopyalama yapılır. Siparişleriniz 24 saat içerisinde teslim edilmektedir. Bunun yanında BLU-ray baskı da sıkça yapılmaktadır. 25 GB ile 50 GB kapasiteli boş BLU-ray üzerine serigraf veya dijital baskı yapılmaktadır. Bunlar dışında mini CD ve DVD baskıları da bulunmaktadır. Minilerde 40 MB kapasiteli kartvizitler ile 200 MB mini CD, 1,4 GB kapasiteli mini DVD’de serigraf ya da dijital baskı yapılmakta olup en iyi şekilde baskı işleri yapılmaktadır.


ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer MÜZİK haberleri

Yazarlar

Copyright © 2018 Lifemagazin Gazetesi Tüm hakları saklıdır.
Mersin Haber Ajans