Multipower Pure Whey Protein Ürün İncelemesi
Mersin Sondakika

Multipower Pure Whey Protein Ürün İncelemesi

Multipower Almanya’nın ve Avrupa’nın en ünlü ve en köklü supplement ürünlerinden bir tanesidir. Yaklaşık 40 yıla yakındır bu sektörün içerisinde olan Multipower, Avrupa’nın en sağlam supplement üreticisi olarak bilinmektedir.
Bu haber 2017-12-06 22:56:00 eklenmiş

Multipower Pure Whey

Multipower Almanya’nın ve Avrupa’nın en ünlü ve en köklü supplement ürünlerinden bir tanesidir. Yaklaşık 40 yıla yakındır bu sektörün içerisinde olan Multipower, Avrupa’nın en sağlam supplement üreticisi olarak bilinmektedir. Genelde ürünleri saf veya safa yakın olarak yüksek hammadde kalitesiyle üretmektedirler. Fiyatları tüm dünyada yüksek olması nedeniyle de Amerika’da çok fazla tercih edilmemektedir. (Amerikan ürünleri kendi ülkelerinde çok ucuza satmaktadır) O nedenle büyük yabancı sitelerin sıralamalarında Multipower’ı çok sık göremeyebilirsiniz. Sporcular tarafından genellikle yavan gibi gözükse de Weider’le aynı ham maddeler kullanılmaktadır. Fiyatları o nedenle diğer ürünlere göre bir miktar daha yüksek gelebilir. Multipower Pure Whey Protein Bakalım bunu hakediyor mu? Hep beraber bunu göreceğiz.

Multipower Pure Whey Protein Ürün İncelemesi

İçerisinde;

-          24 Gr. protein

-          1,4 Gr. Karbonhidrat

-          1 Gr. Şeker

-          1.3 Gr. Yağ

-          38 mg. Sodyum

bulundurmaktadır. 1 Porsiyon toplam da 120 kaloridir. Değerlere göz attığımız zaman çok iyi denilebilecek değerleri görebiliriz. Ayrıca incelemiş olduğumuz ürünler arasında sodyum (tuz) oranı en düşük olan protein markasıdır. Bu bile kalite farkını ortaya rahatlıkla koyuyor aslına bakarsanız. Ürünün saf içeriği ve şişirilmemiş olması Multipower şirketinin genel özelliklerinden bir tanesidir. Ambalajında dahi yanıltıcı veya tabiri caizse gaza getirici hiç bir ibare bulunmuyor, bunun sebebi ise bu firmanın yaptığı ürünlere gerçekten güvendiğinin kanıtıdır.

Tat ve Kullanım

Multipower Pure Whey Protein sütle çok güzel karışsa bile suyla biraz zor karıştığını söylenebilir. Firma, bunun nedeninin ” kolay karışması için ekstra yapay bir madde kullanılmadığı için” olduğunu  açık bir şekilde söylüyor ki bizcede mantıklı. Tadı oldukça güzel ve gerçekten kaliteli diyebiliriz. Kahve-karamel aromasının enfes olduğu söylenebilir tabi bu damak tadınıza göre değişir. Ayrıca meyve aromaları seviyorsanız da muz ve mango aromlarını tercih etmenizi önerebilirim.

Fiyat / Performans

Multipower Pure Whey Protein diğer whey protein tozlarından bir mikar daha pahalı olduğu söylenebilir evet ama sağlıklı kaliteli ve doğal içerikli bir ürün kullanmak istiyorsanız mutlaka Multipower Pure Whey Protein kesinlikle sizin için doğru bir seçim

Sonuç

 

Hem yeni başlayanlar hem profesyoneller için uygun bir protein olduğunu bu anlattıklarımızla kanıtlamıştır. Bu arada Multipower ürünlerinin helal sertifikası da mevcuttur


ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer SPOR haberleri

Yazarlar

Copyright © 2018 Lifemagazin Gazetesi Tüm hakları saklıdır.
Mersin Haber Ajans