Her Eğitimin Öncüsü Aktüel Eğitim ile Muhasebe Eğitimi

Aktüel Akademi, sağladığı birden fazla kurs imkanı ile kursiyerlerini eğitimlerini tamamlamaları durumunda mesleki sertifikayla ödüllendirmektedir. Verilen bu sertifika bireyler için iş kapısı anlamına gelmektedir. Kaliteli ve deneyimli eğitmen kadrosuyla kursiyerlerin mesleki anlamda yetkinleştirilmeleri hedeflenmektedir.
Bu haber 2018-03-08 21:48:23 eklenmiştir.

 

 

Aktüel Akademi, sağladığı birden fazla kurs imkanı ile kursiyerlerini eğitimlerini tamamlamaları durumunda mesleki sertifikayla ödüllendirmektedir. Verilen bu sertifika bireyler için iş kapısı anlamına gelmektedir. Kaliteli ve deneyimli eğitmen kadrosuyla kursiyerlerin mesleki anlamda yetkinleştirilmeleri hedeflenmektedir.

Aktüel Akademide Bilgisayarlı Muhasebe Üzerine

Muhasebe çalışma alanı olarak popülerliğini asla yitirmeyecek olan bir meslek dalıdır. Her zaman her koşulda muhasebeye ihtiyaç duyulmaktadır. Çünkü şirketlerin, kurumların muhasebe olmadan yürütülmeleri söz konusu değildir. Aktüel Akademi, bilgisayarlı muhasebe eğitimi adı altında kursiyerlerine çok yönlü eğitim vermektedir.

Bu Eğitime Sahip Olanlar Aynı Zamanda Hangi Haklardan Faydalanabilir?:

Aktüel Akademi, kursiyerleri için her türlü kolaylığı düşünmektedir.

·         Bilgisayarlı muhasebe üzerine eğitim almak isteyenler sadece 10 kişilik sınıflarda uzman kadro tarafından eğitilmektedirler.

·         Kurs bitiminde kursiyeler Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika kazanma hakkına sahip olmaktadırlar.

·         Kursiyer kurs bitiminde girilen sınavda başarısız olması durumunda aynı eğitimi ücretsiz olarak yeniden alabilme hakkına sahip olmaktadır. Bu çok önemli bir detaydır. Çünkü çoğu kurslar bu eğitim hakkını ikinci kez ücretli olarak vermektedir.

·         Kursun en büyük artılarından bir tanesi tüm konular deneyimli kadro tarafından bilgisayar üzerinden uygulamalı olarak gösterilmektedir.

·         Bu şekilde eğitim alınması http://aktuelakademi.com/bilgisayarli-muhasebe-egitimi/ bilgilerinin kursiyerler tarafından daha akılda kalıcı olmasını sağlamaktadır.

Bilgisayarlı Muhasebede Gösterilen Genel Konular Nelerdir?

Bilgisayarlı Muhasebe Eğitimi boyunca kursiyerlere gösterilecek olan genel konular; genel muhasebe, logo, mikro, SGK ve bordrolar, tek düzen hesap planı, beyannameler, ETA, defter kayıtları ve MEB sertifikalı garanti eğitimdir. Önemli olan tüm bu eğitimlerin sonunda bireyin bir iş imkanına sahip olacak olmasıdır.

Bunun için Aktüel Akademi, özgün eğitim anlayışı ve uzman kadrosuyla sizi yarınlara hazırlamaktadır. Özellikle muhasebe gibi geçerliliğini asla yitirmeyecek olan bir iş kanalında, Aktüel Akademi tarafından verilen MEB sertifikanızla birlikte kolayca iş bulmanız hayal olmayacaktır. Bununla birlikte 30’dan fazla ayrı alanda verilen eğitim, 8-10 kişilik özel sınıflarda verilerek bireyler kaliteli eğitimle donanımlı hale getirilir ve kısa sürede kariyerlerine başlamaları hedeflenir.

 


ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer YAŞAM haberleri

Yazarlar

En çok okunanlar

© Copyright 2019 Lifemagazin. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
Türkiye'nin En Gözde Magazin Sayfası
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi
Mersin Haber Ajans