DRONE’LAR İLE MEKÂN TANITIMLARI www.havadrone.com

Yeni teknoloji ile geliştirilen ve insansız hava aracı olan Drone'lar ile havadan çekim yapılabilmekte ve size bu konuda en iyi hizmeti sunmaktayız. Referanslarımıza ulaşmak için, www.havadrone.com isimli sitemizi inceleyebilirsiniz.
Bu haber 2018-03-19 20:51:37 eklenmiştir.

 

 

Yeni teknoloji ile geliştirilen ve insansız hava aracı olan Drone'lar ile havadan çekim yapılabilmekte ve size bu konuda en iyi hizmeti sunmaktayız. Referanslarımıza ulaşmak için, www.havadrone.com isimli sitemizi inceleyebilirsiniz.

 

Drone’lar ile tanıtacağınız bir mekânın çekimini yaptırabilir ve yerden yapılacak çekimlerle elde edilemeyecek olan estetik görüntüler yakalayabilirsiniz. Hem de adeta film niteliğinde olacak bir sunum ile görüntülenmesini sağlayabilirsiniz. Detaylı bilgi edinmek için, www.havadrone.com isimli sitemizi inceleyebilirsiniz. Tanıtımını yapmak istediğiniz bir mekânın geçmişten günümüze gelişi, tarihi ve hizmet alanları ile en etkili görseller, firmamız tarafından havadan çekim yapılarak elde edilir, video sunum şeklinde bir film senaryosu gibi size sunulur. Böylece müşterileriniz mekânınız hakkında daha geniş bilgiye sahip olurken, size duyulan güven artar ve mekânınız daha çok tercih edilebilir hale gelir. Drone'larla yapabileceğimiz çekimler bunlarla da sınırlı değildir. Açmış olduğunuz bir özel okulun nitelikleri ve öğretmen ekibinin son derece önemli olmasının yanı sıra, okulunuzu tercih edecek öğrencilerin, nasıl sınıflarda eğitim göreceği de son derece merak konusudur. Havadan çekim ile gerek okulu, gerekse bölüm bölüm okulun içini kolaylıkla tanıtabilirsiniz. Öğrencilerin yemek yiyecekleri yeri ya da spor yapacakları alanları görmesi üstelik bir de yanındaymış gibi Drone çekimleri ile izlemesi şüphesiz sizin velilerde bırakacağınız etkiyi artıracak, kısa sürede ziyaret edilme sayınızda artış yaşanacaktır.

 

Yerden yapılan çekime göre, Drone'larla yapılan havadan çekim büyük farklılık gösterir. Yerden yapılan çekimle, kamera gördüğü yeri sabit olarak alırken havadan çekim yapan Drone'lar her açıdan harika görüntüler elde edebilir ve çekim yapılan yeri kuş bakışı şekilde inceleyebilir.

 


ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer DÜNYA haberleri

Yazarlar

© Copyright 2019 Lifemagazin. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
Türkiye'nin En Gözde Magazin Sayfası
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi
Mersin Haber Ajans