Hymen Dikim Operasyonu

Geçmişte yaşanan olayların bilinmesi herkes için uygun olmayabilir. Kimseye anlatılmak istenmeyen yaşanmışlıklar veya kötü olaylar sonucu kaybedilecek bekaretin gelecekte kurulacak ilişkileri etkilemesi istenmeyebilir. Kültürel normlar nedeniyle bekaretin önemi evlilik veya karşı cinsle ilişki sırasında ortaya çıkmaktadır.
Bu haber 2018-03-23 20:06:45 eklenmiştir.

 

 

            Geçmişte yaşanan olayların bilinmesi herkes için uygun olmayabilir. Kimseye anlatılmak istenmeyen yaşanmışlıklar veya kötü olaylar sonucu kaybedilecek bekaretin gelecekte kurulacak ilişkileri etkilemesi istenmeyebilir. Kültürel normlar nedeniyle bekaretin önemi evlilik veya karşı cinsle ilişki sırasında ortaya çıkmaktadır.

 

 Kızlık Zarının Yapısı Ve Vajina İçerisindeki Konumu

 

            Vajina yapısına bağlı olarak ortalama 1 cm derinlikte bulunan kızlık zarı üzerinde bulunan ufak bir veya daha fazla açıklık sayesinde daha önce yırtılmamış kızlık zarlarında adet kanının akmasını sağlamaktadır. İl cinsel ilişkide bu zar penis yardımıyla yırtılarak çoğunlukla aile büyüklerinin anlayabileceği renkte kanamaya neden olmaktadır. Farklılıklar gösteren kızlık zarları kimi kadında nispeten daha kalın kimisinin de ince yapıya sahiptir. Vajina içerisine girecek sert cisimlerle darbe etkisi sonucu da yırtılabilmeyedir. Yaşanan bu tip kazaların kurulacak ilişkilerde sorunlara sebep olacağını düşünen birisi kişiye özel yapılan muayene sonucunda kızlık zarı dikimi Ankara içerisinde yapılabilmektedir.

 

 Kızlık Zarının Dikilmesi İçin Uygulanan Tedavi Yöntemi

 

            Kızlık zarının hasarlı olup olmadığı hastanın kişisel onayı alındıktan sonra uzman doktor tarafından basit bir muayene sonucu görerek anlaşılabilmektedir. Daha önce cinsel ilişkiye girilmemiş olmasına rağmen ilk ilişkide kanama olmayabilir. Bu bölgedeki kızlık zarı kalın olması durumunda ilk ilişki sırasında kanamaya bileceği gibi geçmişte yaşanan kazalar sonucu da kanama gerçekleşmemiş olabilir. Eğer bu tip bir operasyona ihtiyaç duyulursa mahremiyetin önemine dikkat edilerek uzman hekim tarafından kızlık zarı dikimi Ankara içerisindeki yerde yapılmaktadır.

 

            Her hastanın durumuna özel olarak uygulanacak tedavi yöntemleri uzun süredir uzmanlaşılan bu alanda tıp biliminin elverdiği ölçüde hasta memnuniyeti sağlanmasına özen gösterilmeklerdir. Gerekli mahremiyet hasta ve doktor ilişkisi çerçevesinde sağlanmakta olup her türlü şikayetler özenle çözüme kavuşturulmaktadır. Uygulanacak tedavide kızlık zarı dikimi Ankara muayenesinde her türlü imkanı sunmaktadır. Daha öncesinde yapılacak görüşmelerde yaşanacak cinsel ilişkiden ne kadar süre önce yapılması gerektiği tedavi sürecinde anlatılacaktır.

 

            Uzun yıllardır uzman çalışanlarıyla hizmet verildiği için kızlık zarı dikimi Ankara içerisinde kolayca çözüm sağlamaktadır. Yapılacak operasyonda hastanın yaşı ve varsa hastalıkları iyice dinlenerek uygunluğu tespit edilmektedir. Hastaların bedensel sağlığı ve kararlılığı düşünülerek onlar için en uygun tedavinin önerilmesi sonrasında kabul edildiği taktirde tecrübeli ekip sayesinde işlemler gerçekleştirilmektedir.

Kaynak : Kaynak : https://www.uzayyildirim.com/kizlik-zari-dikimi

 

 


ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer YAŞAM haberleri

Yazarlar

© Copyright 2019 Lifemagazin. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
Türkiye'nin En Gözde Magazin Sayfası
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi
Mersin Haber Ajans