kişiye özel dikim gömlek
Mersin Sondakika

kişiye özel dikim gömlek

Hepimiz mükemmel, kusursuz bir fiziğe sahip olmak isteriz. Ama malesef ki bu pek çok kişiye nasip olan birşey değil . Kimimiz uzun, kimimiz kısa yada kimimiz şişman, kimimiz zayıfız.
Bu haber 2018-04-19 19:19:14 eklenmiş

 

Hepimiz mükemmel, kusursuz bir fiziğe sahip olmak isteriz. Ama malesef ki bu pek çok kişiye nasip olan birşey değil . Kimimiz uzun, kimimiz kısa yada kimimiz şişman, kimimiz zayıfız.

İş hayatımız bizden resmi kıyafet beklerken çoğu özel günümüzde de resmi bir kıyafete ihtiyaç duyuyoruz. İşte burada devreye en önemli kurtarıcımız gömleklerimiz giriyor. Evet her yaşın değişilmez, yeri doldurulmaz olan tek kıyafeti gömlek. İster erkek, ister kadın yediden yetmişe hitap eden kıyafetimiz. Peki doğru bir şekilde giyebiliyor muyuz? Bedenimize uygun mu? Çeşitli markalar kusursuz fiziklere hitaben ürettiği gömleklerin herkese rahatça uyabildiğini sanıyor ama malesef ki durum böyle değil. Boyun çevresi, kol boyu, kol kalınlığı, gövde boyunun enine orantısı gibi problemler derken mükemmel şıklıktaki gömlekler bize hayal mi oluyor?Tabiki hayır işte burada da devreye kişiye özel dikim gömlek fikrini destekleyen dikimhaneler imdadımıza yetişiyor. Dilediğiniz kumaştan dilediğiniz renkte tamamen size özel tasarlanmış, vücut kusurlarınızı gizlemeye yönelik muhteşem gömlekleri temin etme  şansı bulmak işte bu kadar basit. Sizin ne istediğinizi anlayabilen kaliteli dikişi ile göz dolduran yerler artık mevcut. Şuan için çok sayıda olmayabilirler ama ulaşmak kesinlikle zor değil. Yapılan istatistikler de bu sektörün her geçen gün büyüdüğünü gösteriyor. Bu büyümenin en önemli faktörü herkesin vücut tipinin farklı oluşu. Kim ister ki her düğmesinin  tam kapandığı gömleğinin karın bölgesinde fire  vermesini ? Ya da omuzları koldan aşağıya sarkmış bir şekilde dolaşmayı?

Sizler kişiye özel dikim gömlek fikrini bir kere benimseyince bir daha asla bırakamayacaksınız. Çünkü;  herkes kendine yakışanı giymek ve beğenilmek ister. Kıyafetlerimiz de bir yerde  özgüvenimizdir. Kendinden emin olmak iyi giyinmekle başlar. Ve artık iyi giyinmek kişye özel dikim gömlek ile çok daha kolay.

 

 

 


ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer YAŞAM haberleri

Yazarlar

Copyright © 2018 Lifemagazin Gazetesi Tüm hakları saklıdır.
Mersin Haber Ajans