Mezoterapi Seçeneklerimiz
Mersin Sondakika

Mezoterapi Seçeneklerimiz

İhtiyaçlar ve talepler doğrultusunda bizimle mail ya da telefon vasıtası ile iletişime geçen hastalarımıza iki çeşit mezoterapi Nişantaşı uygulaması sunmaktayız. Bunlardan ilkini yüz mezoterapisi oluşturmaktadır. Yüzünüzün en çok ihtiyaç duyduğu maddelerin başında protein gelmektedir.
Bu haber 2018-05-07 11:02:08 eklenmiş

 

 

Mezoterapi Çeşitlerimiz

 

            İhtiyaçlar ve talepler doğrultusunda bizimle mail ya da telefon vasıtası ile iletişime geçen hastalarımıza iki çeşit mezoterapi Nişantaşı uygulaması sunmaktayız. Bunlardan ilkini yüz mezoterapisi oluşturmaktadır. Yüzünüzün en çok ihtiyaç duyduğu maddelerin başında protein gelmektedir.

 

            Uygulama alanına soktuğumuz ve tamamen teknolojik cihazlar kullanarak gerçekleştirdiğimiz mezoterapi seçeneklerimiz derinin altına enjekte ettiğimiz proteinler birlikte çok daha canlı ve pürüzsüz bir noktaya taşınmaktadır. Bununla birlikte yine aynı şekilde yüz ve yüzün altı için elzem olan çeşitli vitaminleri de derinizin altına zerk etmekteyiz. Sağlıklı bir şekilde estetik ölçülerden faydalanmak isteyen herkes kurumumuza gelerek yüz mezoterapisi uygulamalarının sınırsız avantajlarından ve sağlık koşullarından faydalanabilir.

 

            Çeşitli zararlı alışkanlıklar, (sigara, alkol gibi) sonrasında yüzde beliren çökme, esneme, gerilme ve cilt lekeleri gibi sorunların çözümünde etkin olarak bu mezoterapi yöntemini uygulamaktayız. Uyguladığımız diğer yöntem ise saçlara özeldir. Saçlarda doku ve canlılık kaybı yaşayan tüm hastalarımıza özel dokular enjekte etmeyiz. Saç mezoterapilerimiz seans sürelerine ayrılmaktadır. Gerekli incelemelerden sonra ne kadar seansa ihtiyaç duyduğunuz tarafımızca size aktarılmaktadır. Ortalama seans sayılarımız 3 ya da 4 adettir.

 

 Mezoterapi Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

            Kurumumuzu tercih eden kişiler <a title="mezoterapi Nişantaşı" href="http://www.quartzclinique.com/mezoterapi">mezoterapi Nişantaşı</a> seanslarımızdan sonra dikkat etmesi gerekenler konusunda doktorlarımız ve uzman ekibimiz tarafından yönlendirilmektedir. Hastalarımız ile sadece işlem öncesinde ve sırasında değil sonrasında da ilgilenmekteyiz. Doktorlarımız seans süresinin tamamlandığına kanaat getirdikten sonra hastalarımız ile yüz yüze iletişime geçerek onlara neler dikkat etmesi gerektiği konusunda tıbbi tavsiyeler ve uyarılarda bulunmaktadır. Bunların başında yarım gün ölçütü ile birlikte duşa girmemek yer almaktadır.

 

            Bunun dışında mezoterapi Nişantaşı seansının akabinde tuz ve yağ içeren yiyeceklerden uzak durmak cildin hassas hale getirilmiş bölgelerinin zarar görmemesi açısından kritik bir öneme sahip. Kahve ve alkol tüketimine ket vurmak ve mümkün olduğunca az kullanmak da uygulamalarımızın daha kesin ve net sonuçlarını elde etmek isteyen hastalarımıza yönelttiğimiz öneriler arasında bulunmakta. Kışın ve yazın ne kadar su tüketilmesi gerektiği ve seansların bitiminden sonra hastaların nelere dikkat etmesi gerektiği konusunda daha detaylı bilgi almak isteyen hastalarımızı www.quartzclinique.com sitemize bekliyoruz.

 


ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer DÜNYA haberleri

Yazarlar

Copyright © 2018 Lifemagazin Gazetesi Tüm hakları saklıdır.
Mersin Haber Ajans