Saç Dökülmesi Tedavisi
Mersin Sondakika

Saç Dökülmesi Tedavisi

Firmamızın Antalya, Balıkesir ve İstanbul olmak üzere üç farklı merkezi bulunuyor. İstanbul içerisinde Etiler, Çapa, Nişantaşı, Mecidiyeköy, Bakırköy ve cadde Bostan ilçelerinde yerimiz bulunuyor.
Bu haber 2018-05-30 13:41:27 eklenmiş

 

Firmamızın Antalya, Balıkesir ve İstanbul olmak üzere üç farklı merkezi bulunuyor. İstanbul içerisinde Etiler, Çapa, Nişantaşı, Mecidiyeköy, Bakırköy ve cadde Bostan ilçelerinde yerimiz bulunuyor. Antalya’da Lara, Balıkesir’de ise Edremit üzerinden bizlere ulaşım sağlamanız mümkün oluyor. Maya Estetik firmamız içerisinde bulunan tedaviler arasında gerek erkeklerde gerekse kadınlarda sık rastlanan bir sorun olan saç dökülmesine karşı oluşturulmuş tedavilerde bulunuyor. Profesyonel olarak sağladığımız hizmetlerden yararlanmak isteyen müşteriler bize gerek internet adresimizden gerek sosyal medya adreslerinden gerekse telefon numaralarımızdan ulaşım sağlayabiliyor.

Saç Dökülmesine Karşı

Maya estetik firması olarak saç dökülmelerine karşı uyguladığımız tedaviler ikiye ayrılıyor. Bunların biri oto saç klonlama diğeri ise botoksla saç dökülmesi tedavisi oluyor. Oto saç klonlama hizmetinde özel formüllerle geliştirilmiş vitamin, ilaç vb. uygulamalar yapılıyor. Diğer tedavi yöntemimiz olan botoks ile saç dökülmesini engelleme tedavimiz ise en çok tercih edilen tedavi türleri arasında yer alıyor. Hem kadınlar hem de erkekler için geçerli olan bu tedavide saç dökülmesinin kaynağı olan iki faktörü ortadan kaldırmak amaçlanıyor. Bunların biri aşırı stres ve sıkıntı diğeri ise DHT hormonu ile alakalı problemler oluyor. Botokstedavisini uygularken profesyonel ve deneyimli doktorlarımız stres ve sıkıntıyı alarak kasların gevşemesini sağlıyor ve saç derisini rahatlıyor. DHT Hormonu tedavisi de botoks ile sağlanabiliyor.

Saç Dökülme Tedavisinden Nasıl Faydalanılır?

Saç dökülmelerine karşı uzmanlarımızın müşteri memnuniyetini ön planda tutarak uygulamış olduğu yöntemlerden faydalanmak kesin sonuçlar almayı sağlıyor. Özellikle botoks tedavisi ile müşterilerimiz başka uygulamalara gerek kalmadan net bir sonuç alabiliyor. Tedaviden faydalanmak için maya estetik firmamızdan randevu almak daha sonra ise merkezlerimize gelmek yeterli oluyor. Sonrasında tedavi programı uzmanlarımızca hazırlanıyor ve işleme başlanıyor.

https://www.mayaestetik.com/hizmetler/sac-tedavileri/botoksla-sac-dokulmesi-tedavisi

 

 


ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer DÜNYA haberleri

Yazarlar

Copyright © 2018 Lifemagazin Gazetesi Tüm hakları saklıdır.
Mersin Haber Ajans