Burun Estetiği Fiyatları
Mersin Sondakika

Burun Estetiği Fiyatları

Burun, yüzün tam ortasında büyük bir alan kapladığı için herhangi bir şekil bozukluğu özgüvene doğrudan etki ediyor. Bu yüzden burun estetiği her geçen gün daha sık tercih ediliyor. Operasyonlar kişiye özel planlanan ve herkesin ihtiyacına yönelik şekillendirilen ayrıntılı prosedürler içeriyor.
Bu haber 2018-06-18 13:10:19 eklenmiş

 

 

Burun, yüzün tam ortasında büyük bir alan kapladığı için herhangi bir şekil bozukluğu özgüvene doğrudan etki ediyor. Bu yüzden burun estetiği her geçen gün daha sık tercih ediliyor. Operasyonlar kişiye özel planlanan ve herkesin ihtiyacına yönelik şekillendirilen ayrıntılı prosedürler içeriyor.

 Son yıllarda operasyon tekniklerinin gelişmesiyle, ameliyatın hasta için zorlayıcı olan kötü yan etkileri büyük oranda ortadan kaldırıldı. Çok daha ağrısız ve iyileşmenin hızla gerçekleştiği işlemler yapılıyor. Fakat bu işlemler doktor açısından daha fazla titizlik, deneyim ve dikkat gerektiriyor. Burundaki nefes alma fonksiyonunun korunması veya iyileştirilmesi, şekil bozukluklarının giderilmesi, burnun alın ve çeneye göre konumu, iyileşmenin hızlanması için gerekli önlemlerin alınması gibi birçok durumun incelikle hesaplanması ve uygulanması gerekiyor. Tüm bunlar düşünülerek hastaların, sağlılarını ve görüntülerini emanet edecekleri doktoru araştırarak seçmesi gerekiyor. Yanlış seçimler yapıldığında hastayı zorlayacak komplikasyonların yaşanma ihtimali artıyor. Bazen de revizyon ameliyatı gerekli oluyor. İkinci bir ameliyat ise hasta için maddi ve manevi yorucu oluyor. Burun estetiği fiyatlarını araştırırken, doğal olarak herkes kendi bütçesine uygun seçenekleri göz önüne alıyor. Fakat fiyattan önce sağlık ve görüntünün emanet edileceği uzman ekibe güvenmek gerekiyor.

Burun Estetiği Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Burun estetiği fiyatları birçok etkene göre değişebilir. Hastanı ihtiyacı olan teknik, işlem sırasında müdahale edilmesi gereken alanlar hastadan hastaya değişir. Bazen burun delikleri, burun kemiği ve kıkırdak dokuya aynı işlemde müdahale edilir. Uygulama alanı arttıkça fiyat da artar. Revizyon ameliyatları ise ilk kez geçirilen burun estetiklerine göre daha pahalıya mal olur. Bunun nedeni ise önceki işlem yüzünden oluşan kötü sonuçları düzeltmek için ekstra çaba harcanır. Bunun yanında doktorların fiyat politikaları değişkenlik gösterir. Şehir veya kurumun etkisinin yanında doktorun başarılı tecrübeleri de fiyata etki eder. Bu yüzden başvurulacak doktora karar verirken fiyattan önce deneyimlere bakmak faydalı olur. Ameliyata karar vermeden önce işlemin ne kadara mal olacağı hesaplanır ve karar hastaya bırakılır.

Nerede Burun Estetiği Yaptırabilirim?

Ameliyat düşünenlerin burun estetiği fiyatlarını araştırırken sağlıklarını ön plana koymaları önerilir. Operasyonu gerçekleştirecek uzmanın deneyimi sonuca doğrudan etki eder. Hem sağlığın hem görüntünün emanet edileceği adresi bulurken ince eleyip sık dokumak gerekir. Doç. Dr. Ozan Seymen, yılların getirdiği başarılı deneyimler ile hastalarına güvenilir seçenekler sunuyor. Burun estetiği yaptırmadan önce ziyaret edilmesi gereken adresler arasında yer alıyor.

 


ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer DÜNYA haberleri

Yazarlar

Copyright © 2018 Lifemagazin Gazetesi Tüm hakları saklıdır.
Mersin Haber Ajans