Ankara Çankaya Kreş Tavsiyesi İsteyenlere

Çocuklarımız; hepimizin ortak geleceğidir. Bunun için onlara öncelikle ailede, daha sonra da kreş, anaokulu, ilkokul, lise hayatları boyunca okullarda eğitim veririz. Okul hayatı çocukların gelişimini etkileyen ve destekleyen günlük yaşantısı ile paralelleşen bir düzeydedir
Bu haber 2018-08-27 16:35:30 eklenmiştir.

 

 

 

Çocuklarımız; hepimizin ortak geleceğidir. Bunun için onlara öncelikle ailede, daha sonra da kreş, anaokulu, ilkokul, lise hayatları boyunca okullarda eğitim veririz. Okul hayatı çocukların gelişimini etkileyen ve destekleyen günlük yaşantısı ile paralelleşen bir düzeydedir. Onlara okulu sevdirmek kimi zaman kolay iken, çoğu zaman da bir kargaşa haline gelmekte. Burada önemli olan çocuklarımızı kimin yanına, ne için gönderdiğimizdir. Son zamanlarda özellikle kendini ifade edemeyen çocuklarımız için okullar bir eğitim-öğretim yuvası olmaktan ziyade maalesef ki tehlike arz eden yerler olmuş durumunda. Çünkü eğitim vermeyi bilinçsiz ve vicdansızca yapan kurumlar da maalesef ki çoğunlukta ve çocuklarımızı okuldan soğutuyorlar. Peki biz yavrularımızı kime emanet edeceğiz? diye birçok soru bütün anne babalarımızın aklını kurcalamaktadır.

15 yıllık tecrübemiz ile yeni eğitim ve öğretim yılınızda
çankaya kreş ve anaokulumuzda yavrularınızı daha güvenle geleceğe hazırlayan bizler: Konusunda uzman, pedagojik eğitim almış, bunu bir iş olarak görenler ile değil, yavrularımızın kendi evladı gibi seven eğitmenlerle çalışmaya özen gösteren bir eğitim yuvasıyız.

Çocuklarımız hepimizin ortak geleceği, onlara sevgi ile yaklaşmazsak asla bir verim alamayız. Bizler bunun bilincindeyiz. Onlar için okul hayatını kolaylaştırmak, onların okulu sevmesini sağlamak bizim öncelikli görevimiz. Çünkü anne ve babaların çocuklarını okula gönderme ritüelleri çoğunlukla bir kabusa dönüşebiliyor. Sizleri bu durumdan kurtarmak aslında bizlerin de görevi. İşte bu yüzden burada devreye bizim uzman kadromuz giriyor.

Çocuklarınızın okulu özlemesi için onlar ile birlikte, onların seveceği tarzda çalışmalar yapıyoruz. Çünkü eğitimi öğretmenin temeli tamamen sevgiye dayanır. Kaliteli eğitim hepimizin çocuklarına vermek istediği önemli şeylerden birisidir. Ama eğitimin kalitesini arttıran unsurların başında da eğitim almayı istemek gelir. İşte biz çocuklarınızı kendi çocuklarımız olarak görüyoruz ve onları kreşe ya da okula gönderdiğinizde çocuklarımız sevildiği bir yere gittiğini düşündüğü için sizleri yormadan okula geliyorlar. Biz burada kesinlikle sıkıcı saatler geçirmiyoruz, eğlenceli ve olukça öğretici bir eğitim veriyoruz ve burada devreye öncelikle sevgi daha sonra eğitim giriyor. Sizler bizlere yavrularınızı gözü kapalı emanet edebilin diye bizler varız. Onların her türlü güvenliğini, ruhsal, fiziksel ve mental gelişimleri bizleri de doğrudan ilgilendiriyor. Okulumuzdaki çıkan yemeklerin, yenilen, içilen her şeyin kalitesi itina ile özenle seçiliyor. Yavrularımıza vermiş olduğumuz eğitim kalitesi kesinlikle tartışılmaz düzeydedir.

Eğitimlerimiz arasında bulunan doğa ve spor etkinliklerimiz çocuklarınızın tamamen ruhsal gelişimlerini pozitif etkileyen, ilgilerini, enerjilerini en güzel şekilde değerlendirebilecekleri bir alandır. Şehir hayatında hareketsiz büyüyen çocuklarımız için burada vereceğimiz doğa ve spor etkinliklerimiz, onlar için yeterli enerjiyi yakmalarında ve gerekli egzersizi yapmalarında yardımcı olacaktır.

Ayrıca dileyenlere aile danışmanlığı hizmeti verdiğimiz okullarımız erişimi kolay bir mevkide sizlere her zaman kapısı açıktır. Kısacası Ankara’da kırkkonaklar kreş  ve ankara birlik mahallesi kreş ve anaokulu alanında en güvenilir eğitim adresi olmaktan ve geleceğe daha emin bir nesil yetiştiriyor olmaktan gurur duyuyoruz.

 
ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer YAŞAM haberleri

Yazarlar

© Copyright 2020 Lifemagazin. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
Türkiye'nin En Gözde Magazin Sayfası
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi
Mersin Haber Ajans mersin escort bayan