Kurusıkı Tabanca Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Kurusıkı tabanca birçok farklı amaçla kullanılmaktadır. Kurusıkı silahlar, gerçek mermi ve barutun kullanılmadığı silahlardır.
Bu haber 2019-08-08 12:55:47 eklenmiştir.

 

Kurusıkı tabanca birçok farklı amaçla kullanılmaktadır. Kurusıkı silahlar, gerçek mermi ve barutun kullanılmadığı silahlardır. Bundan dolayı da öldürücü özelliği bulunmaz. Kurusıkı tabancalar gerçek silahlarla aynı sesi çıkardığı için kişisel savunma amaçlarıyla yaygın şekilde kullanılmaktadır. Kurusıkı silahların öldürücü özelliği bulunmamaktadır. Ancak gerçek silahlarla tamamen aynı sesi çıkarmaktadır. Bu özelliği sayesinde de savunma amacıyla yaygın şekilde kullanılmaktadır. Fakat kurusıkı silah her ne kadar barut içermese de bilinçli şekilde kullanılması gerekmektedir. Kurusıkı tabanca alırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, satın aldığınız firmanın bu konuda tüm yasal izinlerinin olmasıdır. Bunun dışında kurusıkı silah satın alırken mermi konusunda da endişe etmeniz gerekmez. Gerçek silah mermilerinde bir yıl içerisinde alınabilecek mermi sayısı 200 ile kısıtlı olmakla beraber, kuru sıkı yani ses tabancaları için bu gibi sınırlar bulunmamaktadır. 

Kurusıkı Tabanca

Kurusıkı tabanca satın aldığınız yer konusunda titiz şekilde davranmanız gerekmektedir. Alanında deneyimli firmalardan alışveriş yapmanız uzun vadede sorun yaşamamanız için önemlidir. Kamp Seti olarak sektördeki köklü deneyimimiz dışında kaliteli kurusıkı markalarımızla bu alanda en güvenilir firmalardan biriyiz. Özellikle müşteri memnuniyetini ve güvenini ön planda tutan Kamp Seti satın alacağınız kurusıkı silah çeşitleri için 25 adet kurusıkı mermileri hediye edilmektedir. Öte yandan sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişlerde taşıma çantası, silah bakım yağı, silah kılıfı da hediye edilmektedir. Ücretsiz kargo avantajı dışında, orijinal ürün garantisi ve değişim, iade gibi avantajları ile alanında lider konumda sayılmaktadır. Kurusıkı silahların güvenilir ve kaliteli olarak temin edilmesi durumunda dikkat etmeniz gereken başlıca konu ise, silahların kullanımında bilinçli ve yasalara uygun olarak hareket etmektir.

Kurusıkı Fiyatları

Kurusıkı fiyatları genel olarak tercih edeceğiniz kurusıkı modeline, markasına ve kalitesine göre belirlenmektedir. Fiyat aralıkları gerçek silahlara göre çok daha uygundur. Bunun dışında kurusıkı mermileri 18 yaşından itibaren, sabıka kaydı temiz olan yani kanunen işlenmiş cezai yaptırımı olmayan cezalarda, kurusu ve kurusıkı çeşitleri satın almak yasal olarak mümkündür. 18 yaşından küçük olan kişilere kurusıkı ya da kurusıkı mermilerini yasal olarak satılmamaktadır. Kuru sıkı tabanca ateşli silah grubunda değildir. Bundan dolayı da genel olarak güvenli kategorisinde kabul edilse de bilinçli olarak kullanmak ve yasalar çerçevesinde silahı kontrol etmek/kullanmak gerekmektedir. Bu noktada dikkat etmeniz gereken üretimi gerçek silahla aynı şekilde yapıldığı için silahlar kategorisindedir. Bundan dolayı da kurusıkı tabanca ya da ses tabancasını sıktığınızda mermiler yalnızca ses çıkarma hedefiyle ateşlenmelidir.

 


ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer YAŞAM haberleri

Yazarlar

© Copyright 2020 Lifemagazin. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
Türkiye'nin En Gözde Magazin Sayfası
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi
Mersin Haber Ajans mersin escort bayan