Akrep Burcu Aylık Yorum

Akrep Burcu Aylık Yorum
Bu haber 2019-10-12 16:04:54 eklenmiştir.

 

 

Bu yazımızda akrep burcu burç özellikleri anlatılacaktır bu sayede bu ay ve bir sonraki aylarda her zaman için adresimiz üzerinden kolay bir şekilde aylık burç yorumu analizlerini görebilirsiniz. Sizler için özenle hazırlanmış olan astroloji bölümü ile birlikte her haber ve ayrıntılı gelişmeleri bu kanal üzerinden kolaylıkla takip edebilirsiniz. Akrep aylık burç yorumu için bizleri takip edebilirsiniz. Akrep burcu aylık yorum ile birlikte bir akrep burcunu nelerin beklediğini rahatlıkla görebilir ve aylık olarak güncellenen bu yorumlarımızı sizler de takip edebilirsiniz.

Akrep burcu aylık yorum incelendiğinde bu ay için çalışma hayatına dikkat etmeleri gerekmektedir. Çalışma hayatında sinirli olan akrepler ne yazık ki çalışma arkadaşları tarafından olumsuz eleştiriler ile karşılaşabilir. Kendi iç huzurunu yakalamayı başaracak olan akrep burcu bu aydan itibaren daha sağduyulu davranmaya başlarsa her açıdan kazananın kendi olduğunu bilecektir. Ancak akrep burcu ayın son haftalarına karşı iç huzuru yakalayacak ve bununla birlikte de kendisini değiştirebildiğini fark edecektir. Sinirli olan akrepleri kötü sürprizler beklerken, sağduyulu yaklaşan ve pozitif düşünmeye meyilli olan akrepler ise, emeklerinin karşılığını kolay bir şekilde olacaktır. Bu nedenle akrep burcu aylık yorum dikkatli ve bu ay akreplerden beklenenin ne olduğu hususunda dikkatli olunarak incelenmelidir.

Akrep burcunun çalışma hayatında göstermiş olduğu emek ile bu ay kendilerine olan güvenin artış gösterdiği bir döneme girilmesini sağlayacaktır. Akrep burcunun kendini maddi açıdan değiştirmek istediği her türlü niyetinde oldukça verimli bir ayda olduğunu görebilmek mümkündür.

Akrep Burcu Erkeği Aylık Burç Yorumu

Akrep burcu erkeği uzun süredir kendisini hem aşk hem para hem de sağlık ve kariyer konusunda yükseltmek ve geliştirmek istemekteydi. Her insanın kendini bu özellikte geliştirmek istemesi anlaşılabilir bir durumdur. Ancak 2019 yılında akrep burcunun bu istekleri büyük oranda takıntı haline gelmiş durumdaydı. 2020 yılına geçiş ile birlikte hayatlarına ilişkin yeni kararlar alabilmeyi bilen akrep burçları parasal yönde ve çalışma hayatında bu gelişimleri yakalamak ile işe başladı. Bu ay gelire olan ihtiyaçları, gezegenlerin kombinasyonu sayesinde akrep burcu erkeği için çok kazançlı bir vereye girilmesine vesile olacaktır. evren akrep burcu erkeği için ona hizmet edeceği bir haftaya girmektedir. Bu her açıdan gerçekleşmektedir.

İkili ilişkilerde ve sosyal çevrede akrep burçlarının gündemi oldukça dolu olacaktır. Mevcut ilişkide ters giden durumlar var ise buradan akrep burcu erkeği için önerimiz, gezegenlerin uyum hayatına bakılarak mevcut düzeni değiştirmekten kaçınmaları gerektiğidir. Ters giden durumları düzeltemeyecek ve boşuna kürek çekmekten başka hiçbir işe yaramayacaktır. Bu nedenle gezegenlerin kombinasyonu ile birlikte akışa bırakan ve her şeyi oluruna bırakan akrepler kazançlı çıkacaktır. Özellikle karşınızdaki kişinin sizi anlamaması durumunda ya da yaşanılan bir ilişki tersliği durumunda her şeyi düzeltmeye çalışmaktan ziyade oluruna bırakabilmek büyük bir meziyet gerektirecektir.

Akrep burcu erkeğine en büyük başka bir tavsiye konular konusunda bu ay ısrarcı olunmaması gerekmesidir. İşine ve kendi inançlarına sahip çıkmasını bilen akrep burcu erkeği bu ay meydana gelen ilişki gerilimini bir süre erteleyebilecek ve krizi kolay bir şekilde atlatabilecektir. Bu nedenle hiçbir konuda üstelememek gerektiğini bir kez daha görmüş olmaktayız.

Başak Burcu Erkeğini Bu Ay Neler Bekliyor?

Başak burcu erkeği bu ay değişimlere ayak uydurabilecek mi? Başak burcu erkeği bu ay ne gibi değişimler ile hayatını düzeltip etkilenme sağlayacak, bununla ilgili yorumlarımızı yazımızda bulabilirsiniz.

Başak burcu erkeği ya da yükseleni başak burcu olan erkekler, bu ay içerisinde çevresindeki insanlarla çok zıtlaşacak. Özellikle arkadaş çevresi ile uyum sorunu yaşayabilir. Başak burcu erkeği olarak bu zıtlaşmalara ani tepkiler verirseniz arkadaşlarınızı kaybedebilirsiniz. Başak burcu erkeği olarak eğitiminizde ve iş hayatınızda da sizi sorunlar beklemektedir. Bu sorunlarla kendiniz yüzleşmelisiniz. Herhangi birisinden yardım almamalısınız. Tırnağınız varsa başınızı kaşımalıyız misali davranmalısınız. Bu sorunların peş peşe gelmesinden dolayı hiç olmadığı kadar panik ve sinirli bir insan olabilirsiniz. Biraz sakinleşmelisiniz. Balık burcu erkeği için bu ay her şey felaket olamaz. Bu ayki aşk hayatınız sizin biraz yüzünüzü güldürebilir. Başak burcu erkeği olarak hayatınızda kimse yoksa hayatınızda olacak insanı bulabilirsiniz. Eğer birisine evlilik teklifinde bulunmayı düşünüyorsanız, düşünmeyi bırakıp harekete geçebilirsiniz. Evlilik teklifinizi ayın sonlarına doğru yapmayı planlayabilirsiniz. Evlilik planını düşünmüyorsanız kız arkadaşınızın bu ayki sakin ve uyumlu halinden sonra düşünebilirsiniz. Her ne kadar iş ve arkadaş sorununda güveniniz sarsılsa da ayakta kalmayı başarabilirsiniz. Üretken olmalı ve yeni işler ile meşgul olmalısınız.

 

 


ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer DÜNYA haberleri

Yazarlar

© Copyright 2020 Lifemagazin. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
Türkiye'nin En Gözde Magazin Sayfası
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi
Mersin Haber Ajans mersin escort bayan