Bodyshape ve Rollshape Uygulamaları Beautyderm ’de!

Başta kadınlar olmak üzere bölgesel kilolardan ve selülitlerden yakınan binlerce insan vardır.
Bu haber 2020-09-24 00:19:44 eklenmiştir.

 

Dikey yağ hücreleri yapısı bu durumun temel sebebidir. Kadınların yağ hücreleri yapısal olarak dikey erkeklerin ise yatay bir formdadır. Bu anlamda dikey formdaki yağ hücreleri yatay formdaki yağ hücrelerine göre daha fazla yağ hücresi tutma gücüne sahiptir. Bu da çoğunlukla kadınlarda selülitli ve pürüzlü bir görüntünün oluşmasının nedenidir. Bu iki sorunu gidermenin yolları ise rollshape ve bodyshape adı verilen uygulamalardır ve günümüzde her ikisini de başarıyla uygulayan merkezlerden birisi de Beautyderm’dir. Bodyshape ve Rollshape ile ilgili merak edilen her şeyi Beautyderm’e sorduk ve cevapları da sizler için derledik. İşte, detaylar…

Bodyshape Nedir?

Bodyshape, bölgesel incelme ile selülitlerin yok edilmesinde vakum terapisi temeline dayanan, etki oranı yüksek son teknoloji bir işlemdir. Bu işlem ile vakumlama yapılır ve kan dolaşımı hızlandırılır. Bu uygulamanın etkilerini kısa sürede görmek mümkündür. Bundan dolayı da çok fazla tercih edilmektedir. Yani bodyshape yaptırarak çok kısa bir sürede bölgesel yağlardan ve selülitlerden kurtulmak mümkündür.

Uygulama 3 özel uygulamaya sahiptir. Bunlar;

1.        Vakum tekniği

2.       Radyofrekans tekniği

3.       Kızılötesi teknolojisi

Bodyshape Uygulaması Avantajları Nelerdir?

-          Cihaz readyofrekans özelliğine sahiptir ve algıladığı kızıl ötesi ışıkların meydana getirdiği etki kalıcıdır. Bu da uygulamanın en büyük avantajıdır.

-          Cihaz vakum özelliğine sahiptir. Uygulandığı bölgede kan dolaşımı hızlandırarak sağlıklı bir şekilde zayıflamaya ve selülitlerden kurtulmaya olanak tanımaktadır. Yine bu özelliği sayesinde en derin dokularda bile etkili bir çözüm elde edilmektedir. Yani sözde şikâyetler hangi boyutta olursa olsun, kurtulmak mümkündür.

-          Cihaz, yağ hücrelerini fazlasıyla hızlı bir şekilde parçalayabilme özelliğine sahiptir. Bu da selülitlerden kurtulma ve zayıflama sürecinin beklenenden daha kısa olmasını sağlamaktadır.

-          Cihaz sayesinde gerçekleştirilen işlem ile lenf dolaşımının sağlandığını, kan dolaşımının hızlandığını, dolayısı ile de dokuların beslenmesinin ideal şekilde gerçekleştiğini söylemek mümkündür.

Rollshape Nedir?

Rollshape, yaklaşık 2500 yıldır Uzakdoğu 'da bir ağrı giderme yöntemi olarak kullanılan yöntemin bir cihazla buluşturulmasıdır. Yani Uzakdoğu'da kullanılan bir masaj yönteminin günümüzde teknoloji ile kullanılmasıdır. Bu yöntem iyon düzenleyici bir özelliğe sahiptir ve bölgesel yağlanma ile selülit başta olmak üzere vücuttaki "kusurlu" bölgeleri şekillendiren ve estetik açıdan güzel bir görünüme sahip olunması için uygulanan aynı zamanda da ağrı dindirici özelliğe sahiptir.

Rollshape uygulamasının tercih edilmesindeki neden;  genel ve bölgesel zayıflama, selülitli bölgelerden kurtulma yöntemlerini, kolajen liflerinin belirli dalgalar ile sıkılaşmasını mümkün kılmasıdır. Yani bu şekilde kolajenin sıkılaştırıcı etkisi kullanılır. Bu hususta kolajen üretimini arttırıcı herhangi bir etki bulunmazken rollshape, doğrudan kolajen üretimini destekler ve gevşemiş, sarkmış cildin sıkılaşmasını sağlar.

Rollshape Uygulaması ve Kolajen Üretiminin Önemi Nedir?

Vücudun yapı taşlarından biri kolajendir. Rollshape uygulaması, vücutta kolajen artmasını sağlayan etkili bir yöntemdir. Kolajeni bu denli popüler yapan, “ gençlik iksiri “ olmasıdır. Yani kolajen, vücudun bölgesel yağlanmalardan kurtularak ideal formuna kavuşması için harika bir uygulamadır.

Ayrıca kolajen, yağlanma ve dış görünüşün yanı sıra cilt sağlığı üzerinde de önemli etkilere sahiptir. Cildin sağlıklı, pürüzsüz, parlak ve genç görünmesine yardımcı olur.

 


ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer YAŞAM haberleri

Yazarlar

© Copyright 2020 Lifemagazin. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
Türkiye'nin En Gözde Magazin Sayfası
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi
Mersin Haber Ajans mersin escort bayan