Connect with us

Kültür Sanat

Anadolu Efes Mavi Sahne Oyunları Üniversite Öğrencilerine 30 TL

Kültür-sanatı 35 yıldır kesintisiz olarak destekleyen Anadolu Efes, hayatla dolan her anı sanatla zenginleştirmeye devam ediyor.

Published

on

Kültür-sanatı 35 yıldır kesintisiz olarak destekleyen Anadolu Efes, hayatla dolan her anı sanatla zenginleştirmeye devam ediyor. Şirketin 2018 yılında sanatın sürdürülebilir ve erişilebilir olması amacıyla kurduğu Mavi Sahne Platformu kapsamında üniversite öğrencileri, her çarşamba DasDas Atölye’deki oyunları 30 TL’ye seyrediyor. Mavi sahne ayrıca, yeme içme ve eğlence mekanlarında da “Pub-Up Mavi Sahne” projesiyle sanatseverler ile buluşuyor. Oyuncu Berkay Ateş ve konuklarının ‘Yazarlar Ormanı’ konseptiyle gerçekleştirdikleri gösterimler, izleyicilerine farklı bir sanat deneyimi yaşatıyor. Pub Up Mavi Sahne etkinliklerine giriş ise tamamen ücretsiz.  

 

İçinde bulunduğu topluma değer katmayı öncelikleri arasına alan Anadolu Efes, 35 yıldır kültür sanata kesintisiz destek veriyor. Şirket, 2018 yılında sahne bulmakta zorlanan alternatif tiyatro topluluklarını desteklemek ve başta üniversite öğrencileri olmak üzere tüm tiyatroseverler için sanatı erişilebilir kılmak amacıyla Mavi Sahne Platformu’nu kurdu. Anadolu Efes Mavi Sahne, çarşamba günleri DasDas’da sergilenen oyunları üniversite öğrencilerine, 30 TL’ye seyretme imkânı sunuyor.  

 

Anadolu Efes’in, Mavi Sahne kapsamında Oyuncu Berkay Ateş ile başlattığı, “Pub-Up Mavi Sahne” projesi ise, izleyicilere farklı bir sanat deneyimi yaşatıyor.  Yeme-içme ve eğlence mekânlarında, Yazarlar Ormanı konsepti ile yer alan etkinliklere giriş ise tamamen ücretsiz.  Pub Up Mavi Sahne  bugüne kadar İstanbul, İzmir, Eskişehir ve Antalya’da 5 ayrı mekânda gerçekleşti.  Etkinlikler farklı şehirlerdeki mekânlarda sanatseverlerle buluşmaya devam edecek. 

 

Anadolu Efes Mavi Sahne, DasDas Ağustos Programı:

3 Ağustos – Yalnızlar İçin Çok Özel Bir Hizmet

17 Ağustos – Feramuz Pis 

24 Ağustos – Bir İhtimal Daha Var 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Continue Reading