Connect with us

Kültür Sanat

Ayşegül Aldinç’ten Muhteşem Performans

Echoperformancehall Ayşegül Aldinç ile Unutulmaz Bir Gece Yaşattı…   Türk pop müziğinin efsane ismi Ayşegül Aldinç geçtiğimiz haftasonu Mordoğan Echoperformancehall sahnesinde sesi ve muhteşem yorumu ile  hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

Published

on

Echoperformancehall Ayşegül Aldinç ile Unutulmaz Bir Gece Yaşattı…

 

Türk pop müziğinin efsane ismi Ayşegül Aldinç geçtiğimiz haftasonu Mordoğan Echoperformancehall sahnesinde sesi ve muhteşem yorumu ile  hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. Güzelliği ile yıllara meydan okuyan sanatçının sahne performansı  izleyenleri adeta büyüledi.

 

Dillerden düşmeyen şarkılarını seslendiren başarılı sanatçı geceye slow parçalarıyla başladı. Gecenin ilerleyen saatlerinde hareketlenen şarkılara eşlik eden müzikseverler eğlence dolu bir akşam geçirdi. Sahneye siyah şık bir elbise ile çıkan Aldinç; ‘’ Şu sıralar sahneye elbisesiz çıkmak bir hayli moda oldu maalesef ben o modaya pek uymuyorum ‘’ diyerek kendisini izleyenleri gülümsetti. Seslendirdiği şarkılar kadar sahne arası izleyicilerle sohbetinde sık sık espiriler yapan ünlü müzisyen dinleyenleri bol bol gülümsetti. Gece sonunda Echoperformancehall işletme müdürü Koray Hepenson sahneye gelerek Ayşegül Aldinç’e günün anısına kendisi için dikilecek olan Ege Orman Vakfına ait fidanlık sertifikasını takdim etti.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Continue Reading