Connect with us

Kültür Sanat

Başkentte Sanat Şöleni Tüm Hızıyla Devam Ediyor

ANKAmall’da gerçekleşen Pandami Music ve Buray konserleri binlerce müziksevere unutulmaz bir hafta sonu yaşattı.

Published

on

ANKAmall’da gerçekleşen Pandami Music ve Buray konserleri binlerce müziksevere unutulmaz bir hafta sonu yaşattı.

 

PROFAM tarafından yönetilen, Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezlerinden ANKAmall, gerçekleştirdiği konserlerle Başkentlilerin buluşma noktası olmaya devam ediyor.

 

Geçtiğimiz hafta sonu Öykü Gürman ve Necati ve Saykolar konserleriyle ziyaretçilerine müzik ziyafeti yaşatan ANKAmall, bu hafta sonu da Botanik bahçesinde Pandami Music ve Buray’ı ağırladı. Kendine özgü tarzlarıyla en sevilen şarkıları tekrar yorumlayan Pandami Music, Başkentlilere keyifli bir cuma akşamı yaşatırken, milyonların sevgilisi Buray da cumartesi akşamı birbirinden güzel şarkılarını ANKAmall ziyaretçileri için söyledi. Binlerce Ankaralının hep bir ağızdan eşlik ettiği konserler, dinleyicilere müzik ve eğlence dolu bir hafta sonu yaşattı.

 

Cuma cumartesi akşamları gerçekleşen konserlerin yanı sıra pazar akşamları da ziyaretçileri için açık hava sinema konsepti hazırlayan Alışveriş Merkezi, bu hafta sonu da dünya sinemasının kült filmlerinden Starwars’ı sinemaseverlerle buluşturdu. Başkentlilerden yoğun katılım gösterdiği açık hava sineması önümüzdeki haftalarda da “Arif V 216” ve “Buz Devri”ni sinemaseverlerin ilgisine sunacak.

 

Edis ve Gazapizm Başkentte

Edis ve Gazapizm Fanta Gençlik Festivali kapsamında 18 Ağustos Perşembe akşamı ANKAmall’da sevenleri ile buluşacak. Türk pop müziğinin en sevilen isimlerinden Edis ve rap müzik dünyasının başarılı isimlerinden Gazapizm Başkentlilere keyifli bir akşam yaşatacak. İlk rotası ANKAmall olan Festival, 10’dan fazla şehir gezerek gençlere müzik dolu bir dünyanın kapılarını aralayacak.

 

Birbirinden ünlü isimlerin konserleri devam edecek

ANKAmall Botanik bahçedeki yıldızlar geçidi sırasıyla Ümit Besen & Pamela, Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars ve Retrobüs konserleri ile devam edecek.

 

Vintage Fest ziyaretçileri geçmişte yolculuğa çıkaracak

Ankara’da ilk kez ANKAmall tarafından gerçekleştirilecek olan Vintage Fest için de geri sayım başladı. 26, 27, 28 Ağustos tarihlerinde Botanik bahçede gerçekleşecek olan festivalde birbirinden kıymetli antikaların stantları, paha biçilemez değerde klasik araçların sergisi, keyifli sahne şovları, atölyeler, yarışmalar ve canlı performanslar yer alacak. Tüm etkinlikler ücretsiz olarak gerçekleştirilecek.

 

Ağustos programı:

18 Ağustos Perşembe – Edis & Gazapizm

20 Ağustos Cumartesi – Ümit Besen & Pamela

26 Ağustos Cuma – Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars

27 Ağustos Cumartesi – Retrobüs

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Continue Reading
1xbet