Connect with us

Gündem

Bybit sponsorluk oyununda vites yükseltiyor: Lamborghini Super Trofeo Asia'da Safehouse Racegraph'ı destekliyor

Dünyanın en çok ziyaret edilen üçüncü kripto para borsası Bybit, Asya’da düzenlenen Super Trofeo’da Safehouse Racegraph Lamborghini ekibinin resmî sponsoru olduğunu duyurdu.

Published

on

Dünyanın en çok ziyaret edilen üçüncü kripto para borsası Bybit, Asya’da düzenlenen Super Trofeo’da Safehouse Racegraph Lamborghini ekibinin resmî sponsoru olduğunu duyurdu. Bu iş ortaklığı, finansın geleceğine giden yolda hızını her geçen gün artırmaya devam eden Bybit için heyecanla dolu yepyeni bir adım. 

Bu sponsorlukla Bybit, Asya ve Avustralya’da beş ülkede düzenlenecek altı yarıştan oluşan Super Trofeo serilerinde Safehouse Racegraph’ın galibiyet yolculuğuna destek verecek veBybit’in göz alıcı logosu, Sepang ve Fuji gibi efsanevi pistlerde boy gösterecek ekip aracının üzerinde seyircilerle buluşacak.

Spor arenasındaki sponsorlukların yabancısı olmayan Bybit, Şubat 2022’de yapılan anlaşmayla Oracle Red Bull Racing’in Ana Takım Ortağı olarak spor dünyasında tüm zamanların en büyük sponsorluklarından birine imza attı. Safehouse Racegraph ile yapılan anlaşma iş ortaklığı ile de Avustralya’daki varlığını daha da arttırmasını sağlayacak. 

Kısa süre önce Safehouse Racegraph, önümüzdeki sezon için sürücü kadrosuna heyecan verici bir transfer gerçekleştirdi ve kartingde göz dolduran kariyeriyle öne çıkan, Singapur’da yaşayan Fin sürücü Mikko Nassi’ ile anlaştı. Gözünü GT yarışmalarına çeviren Nassi, ve muhteşem yeteneğini artık Safehouse Racegraph için sergileyecek. Kendisine 27 yaşındaki Singapurlu sürücü Ni Weiliang eşlik edecek. Ni WeiliangAsyalı tek koltuklu araç sürücüleri içerisinde oldukça başarılı yarış kariyeri ile öne çıkıyor.

Bybit CEO’su Ben Zhou, “Safehouse Racegraph Lamborghini ekibi ve pistte sergiledikleri zirve mücadelesi ile bu muhteşem yolculuğun bir parçası olmaktan büyük heyecan duyuyoruz”. sözlerine devam eden Zhou, “Bu iş ortaklığı sayesinde paylaştığımız değerler olan üst düzey performans, güvenilirlik ve fırsatları sergilemeyi umuyoruz. Logomuzu pistte görmeyi ve sürücülerimizi desteklemeyi iple çekiyoruz!” dedi. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Continue Reading