Connect with us

Kültür Sanat

Derya Uluğ, Kolpa, Pinhani, Ceza, İkilem Sefo, Her Gün İki Konser

ÜSKÜDAR’DA YAZIN EN BÜYÜK KONSER MARATONU BAŞLIYOR   ÜSKÜDAR BELEDİYESİ 9-11 AĞUSTOS’DA TÜRKİYE’NİN EN GENÇ FESTİVALİNE İMZA ATACAK   ÜSKÜDAR BELEDİYESİ GENÇLERİ MÜZİK VE DANS DOLU TÜRKİYE’NİN EN GENÇ FESTİVALİNDE BULUŞTURACAK     İmzasını taşıyan projelerle Türkiye’de örnekle gösterilen Üsküdar Belediyesi, gençleri müzik ve dansın eşlik ettiği bir festivalde buluşturacak.

Published

on

ÜSKÜDAR’DA YAZIN EN BÜYÜK KONSER MARATONU BAŞLIYOR

 

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ 9-11 AĞUSTOS’DA TÜRKİYE’NİN EN GENÇ FESTİVALİNE İMZA ATACAK

 

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ GENÇLERİ MÜZİK VE DANS DOLU TÜRKİYE’NİN EN GENÇ FESTİVALİNDE BULUŞTURACAK

 

 

İmzasını taşıyan projelerle Türkiye’de örnekle gösterilen Üsküdar Belediyesi, gençleri müzik ve dansın eşlik ettiği bir festivalde buluşturacak. Üsküdar’ı bilim, sanat ve kültür merkezi haline dönüştüren Üsküdar Belediyesi, Harem Meydanı’nda düzenleyeceği Üsküdar Gençlik Festivali’nde aynı zamanda Türkiye’nin en genç festivaline imza atacak. 9 Ağustos tarihinde başlayacak ve 3 gün sürecek festivalin ilk gününde Kolpa ve Sefo sahne alacak. 10 Ağustos’ta İkilem ve Pinhani konseriyle devam edecek festivalin finalinde Derya Uluğ ve Ceza sahne alacak. Her gün 2 konserin düzenleneceği festivalde tüm konserler 19.30 ile 21.00’de başlayacak. 

 

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen’in katılımıyla, 9 Ağustos Salı günü, saat 19.30’da Harem Meydanı’nda başlayacak Üsküdar Gençlik Festivali’nde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Continue Reading