Connect with us

Kültür Sanat

D&R Ayşe Kulin’i Urlalılarla buluşturuyor

Yazdığı romanlar ile adından her zaman söz ettiren ve kitaplarıyla çok satanlar listesinden inmeyen usta edebiyatçı Ayşe Kulin, “Doğdum.

Published

on

Yazdığı romanlar ile adından her zaman söz ettiren ve kitaplarıyla çok satanlar listesinden inmeyen usta edebiyatçı Ayşe Kulin, “Doğdum. Kızdım” isimli kitabının imza gününde okurlarıyla buluşuyor. Ayşe Kulin, 12 Ağustos Cuma günü D&R Bamboo AVM Urla mağazasında saat 18.00’de başlayacak etkinlikte, tüm kitaplarını sevenleri için imzalayacak.

 

Tarihin halen soluyan kalıntılarının eşlik ettiği Urla’da kültür sanatı doyasıya yaşatan D&R, birbirinden ünlü isimleri imza günlerinde konuk etmeyi sürdürüyor. Yazdığı biyografik eserler ve romanları ile geniş bir hayran kitlesine sahip olan Ayşe Kulin, yeni kitabı “Doğdum. Kızdım” için D&R Bamboo AVM Urla’de düzenlenecek imza gününde kitap tutkunlarıyla bir araya geliyor. 12 Ağustos Cuma günü gerçekleşecek etkinlik, saat 18.00’de başlayacak.

 

Ayşe Kulin’in ince öykü kitabı “Doğdum. Kızdım”, kadın şiddetine, kadın cinayetlerine ve istismar edilen çocuklara dikkat çekiyor. 

 

Kitap hakkında

Adı: Aylin, Sevdalinka, Köprü, Nefes Nefese gibi romanlarıyla milyonlarca okur tarafından çok sevilen Ayşe Kulin, öyküleriyle açıkhava’da! Kulin, kadına şiddete, yoksulluğa, sınıf farklarına, kapalı topluma edebiyatın olanaklarıyla bakmaya çağırıyor. Ayşe Kulin’in iyi bilinen yalın, sinematografik tarzıyla dokunmuş bu metinler, bir yazarın kendi ülkesine sorumlu bakışının ürünleri.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Continue Reading