Connect with us

Müzik

Duman’dan Yeni Albüm Müjdesi: 11 Yıllık Bekleyiş Sonunda!

Published

on

Türk Rock müziğinin efsane isimlerinden Duman, 11 yıl aradan sonra yeni albümünün kayıtlarını tamamladığını duyurdu. Bu müjdeli haber, Duman hayranlarını büyük sevince boğdu.

Duman’dan Yeni Albüm Geliyor!

2013 yılında yayınladıkları “Duman 1999-2013” albümünün ardından tam 11 yıldır yeni albüm çıkarmayan Duman, bu sessizliği nihayet bozdu. Grup, sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımla yeni albümün kayıtlarını tamamladıklarını duyurdu.

Hayranlar Heyecanlı!

Bu müjdeli haber, Duman hayranlarını büyük sevince boğdu. 11 yıllık bekleyişin sona ermesi, birçok müziksever tarafından heyecanla karşılandı. Hayranlar, Duman’ın yeni albümünde yer alacak şarkıları merakla bekliyor.

Duman’dan Ne Bekleyebiliriz?

Duman’ın yeni albümünde ne gibi şarkılar yer alacağı henüz bilinmiyor. Ancak grubun geçmişte olduğu gibi duygusal, özgün ve rock ruhlu şarkılarla hayranlarını mest edeceğinden emin olabiliriz.

Duman Hakkında

Duman, Kaan Tangöze, Batuhan Mutlugil, Ari Barokas ve Cengiz Baysal’dan oluşan Türk Rock müziğinin en önemli gruplarından biridir. 1999 yılında kurulan grup, bugüne kadar 7 stüdyo albümü ve 1 konser albümü yayınlamıştır. Duman, Türkiye’nin en sevilen ve en çok takip edilen rock gruplarından biridir.

Continue Reading
1xbet