Connect with us

Fashion Magazine

Eda Ece’den isyan: Suudi Arabistan bile…

FOX TV’de yayınlanan Maske Kimsin Sen’in erken final yapmasına programın jüri üyelerinden Eda Ece isyan etti.

Published

on

FOX TV’de yayınlanan Maske Kimsin Sen’in erken final

Yayınlandığı ilk günden itibaren tartışmaların odağında olan Maske Kimsin Sen yarışması final bölümüyle ekranlara veda etti. Jüri üyelerinden Eda Ece, programın yayından kaldırılmasıyla ilgili “Amerika daha yeni 7. sezona başladı. Suudi Arabistan’da bile 3 ya da 4. sezonda” diyen Eda Ece, “Bu ülkede bu kadar kısa sürmüş olması beni çok üzdü” dedi.

 

FOX TV ekranlarında yayınlanan Maske Kimsin Sen yarışması, ekranlara geldiği ilk günden itibaren tartışma konusuydu. Ünlü isimlerin maske ve kostüm ile kimliklerini gizleyerek şarkı söylediği program, ilk olarak sosyal medyadaki paganizm ve satanizm propagandası yaptığı iddialarıyla gündeme gelmişti.

Eda Ece isyan etti: Amerika daha yeni 7. sezona başladı. Suudi Arabistan’da bile 3 ya da 4. sezonda
Türk toplumunun temel değerlerine aykırı unsurlar taşıdığı öne sürülen program, 9. bölümüyle final yaparak yayından kaldırıldı. Final bölümünde jüri üyelerinden Eda Ece’nin yarışmanın yayından kaldırılmasıyla ilgili adeta isyan ederek “Amerika daha yeni 7. sezona başladı. Suudi Arabistan’da bile 3 ya da 4. sezonda” dedi.

Eda Ece: Bu ülkede bu kadar kısa sürmüş olması beni çok üzdü
Açıklamalarının devamında Eda Ece, “Bu ülkede bu kadar kısa sürmüş olması beni çok üzdü. Çünkü dansın, eğlencenin, şarkının, mutluluğun olduğu bir yarışmaydı. İçinde başka da hiçbir şey yoktu. Sadece seyirciye bir görsel şölen sunmak, bu can sıkıcı günlerde, farklı formatlar görmek, çok güzel bir fikirdi. Ben şahsen yaptığım işten gurur duyuyorum. Çok sevdik maskeyi biz. Çok üzülüyorum şu anda bittiği için” ifadelerini kullandı.

yapmasına programın jüri üyelerinden Eda Ece isyan etti.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1xbet