Connect with us

Gündem

Eda Nur Gülbudak: Dövüşçü Bir Kadını Canlandırmayı İsterim

Kasaba Doktoru’nun güzel oyuncusu Eda Nur Gülbudak; kariyeri, hayalleri ve rutinleri ile ilgili merak edilenleri MAG okurları için cevapladı.

Published

on

Kasaba Doktoru’nun güzel oyuncusu Eda Nur Gülbudak; kariyeri, hayalleri ve rutinleri ile ilgili merak edilenleri MAG okurları için cevapladı. Gülbudak “Hayalimde birçok projede oynamak var. Muay Thai’ye olan ilgimden ötürü özellikle dövüşçü bir kadını canlandırmayı ve böyle bir rolde oynamayı çok istiyorum” dedi.

 

“Oyunculuk kariyerim, üniversitede tiyatroya gidip sahneye çıktığım an bir daha inmek istememem ile başladı. Her zaman en büyük hayalimdi” açıklamasında bulunan Eda Nur Gülbudak canlandırdığı Ayperi karakteri ile ilgili şu açıklamalarda bulundu: “Ayperi çok özel ve zeki bir kız diye düşünüyorum; fakat en çok geçmişte yaşadığı acıları benim ilgimi çekiyor. Yaşamış olduğu birçok zorluğa rağmen pes etmemiş güçlü bir kadın olması çok gurur verici. Ayperi’nin de benim gibi işine çok büyük saygısı olduğunu düşünüyorum. Şimdilik bu konuda benzerlik taşıdığımızı söyleyebilirim.”

 

Güzellik sırlarını da paylaşan güzel oyuncu “Güzellik sırrım olduğunu düşünmüyorum. Bence güzellik insanın kendisi olduğu her andır. Rutin olarak cildimle ilgilenmeyi ve bakım yapmayı seviyorum. Makyaj yapmadan önce cildime güneş kremi ve nemlendirici baz sürüyor ve makyajımı çıkardıktan sonra rutin ürünleri kullanmadan önce mutlaka gül suyu ile siliyorum. Güllerin şehrinde doğmuş olmanın en büyük avantajını cildimde yaşıyorum diyebilirim” ifadelerini kullandı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Continue Reading