Connect with us

Gündem

Emre Kaya Göze mi Geldi Coşku Dolu Konser Sonrası Düşerek, Hastaneye Kaldırıldı

“Usta Şarkılar” projesinde yer alan birbirinden değerli eserleri kendine has yorumuyla seslendiren ve son ayların en çok konuşulan isimleri arasında yer alan Söz Yazarı, Besteci, Müzisyen ve Yorumcu Emre Kaya, konser sonrası sahneden inerken düştü.

Published

on

“Usta Şarkılar” projesinde yer alan birbirinden değerli eserleri kendine has yorumuyla seslendiren ve son ayların en çok konuşulan isimleri arasında yer alan Söz Yazarı, Besteci, Müzisyen ve Yorumcu Emre Kaya, konser sonrası sahneden inerken düştü. Hastaneye kaldırılan ünlü popçunun, sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi. 

 

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nce düzenlenen etkinlikte, deniz kenarına kurulan sahnenin etrafını konserden saatler öncesi dolduran Emre Kaya hayranları,  onu alkış tufanı ve tezahüratlarla karşıladılar.

 

Türk Tarihine altın harflerle yazılan 30 Ağustos Zaferi ve her yıl geleneksel olarak düzenlenen Balık Festivali coşkusunu doya doya yaşatan yakışıklı sanatçı, sahnede adeta fırtına gibi esti.  İzleyicileriyle sohbetleri, bitmek bilmeyen enerjisi ve  sahne performansıyla büyük hayranlık uyandıran ünlü popçu,  Karamürsellilere unutulmaz bir gece yaşattı.

 

Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’ın da izleyerek usta yorumcuya  kadırga maketi hediye ettiği etkinlik, gecenin geç saatlerine kadar tüm hızıyla devam etti. 

 

Seslendirdiği her esere eşlik eden yoğun kalabalık ve gösterilen sevgi seli karşısında coştukça coşan ünlü popçu Emre Kaya, konser bitiminde sahneden koşar adımlarla inerken, aşırı yorgunluğa bağlı oluşan tansiyon sorunu nedeniyle düştü. 

 

Korumalar ve görevliler tarafından kaldırılıp, omuzda aracına taşınan ünlü sanatçı İstanbul Acıbadem Hastanesinde tedavi altına alındı.

 

S ol bacağı ve sağ omzuna müdahale edilen ünlü popçunun menajeri Gizem Demir, sanatçının sağlık durumunun iyi olduğunu, düşmenin aşırı yorgunluğa bağlı oluşan tansiyon probleminden kaynaklandığını bildirdi. Gizem Demir, "Bu talihsiz olay nedeniyle bizleri arayan, soran, hastaneye gelen ve geçmiş olsun mesajları gönderen tüm Emre Kaya sevenleri ve hayranlarına teşekkür ediyoruz. Şükürler olsun ki korkulacak bir durum söz konusu değil" dedi.

 

 2022'nin en çok konser veren sanatçıları arasında yer alan, Türkiye'nin bir ucundan diğer ucuna sahneler arasında adeta mekik dokuyan ünlü popçunun yaşadığı talihsiz kaza, “Emre Kaya göze mi geldi?” şeklinde yorumlandı.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Continue Reading