Connect with us

Fashion Magazine

Hakan Ural’dan Tarkan’ın Geççek şarkısına ‘Mehter marşı’yla tepki

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna.

Published

on

KANAL D Neler Oluyor Hayatta programının sunucusu Hakan Ural, Tarkan’ın gündemi sallayan ‘Geççek’ şarkısına ‘Mehmet marşı’yla tepki verdi.
Ünlü şarkıcı Tarkan’ın Geççek isimli son şarkısı, politik mesaj taşıdığı iddiasıyla Türkiye’nin gündemine oturdu. Son 24 saatte dünyada 2. en çok izlenen, beğenilerde ise birinci olmayı başaran Megastar’ın şarkısına Hakan Ural’dan ilginç bir tepki geldi.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Neler Oluyor Hayatta’nın sunucularından Hakan Ural, 18 Şubat Cuma tarihinde yayınlanan programının sonunda “Bu memleketi, vatanı ve insanlarını seven herkese gelsin” diyerek mehter marşları arasında en çok bilinen ‘Ceddin Deden’i çaldırdı.

Yayınlandıktan kısa süre sonra sosyal medyada en çok konuşulan konu olmayı başaran Geççek şarkısı, daha şimdiden Youtube’da 11 milyon, Instagram’da 10 milyon, Twitter’da ise 13 milyon görüntülenme aldı.

Continue Reading
1 Comment

1 Comment

  1. Jawn Staff

    7 Temmuz 2017 at 14:50

    Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem eum fugiat quo voluptas nulla pariatur.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir