Connect with us

Hakkımızda

Life Magazin

2009 Yılından bu zamana yayın hayatına tarafsız, ilkeli yayıncılık anlayışı ile devam etmektedir. Himayesindeki editör ve yazarları ile Haber Hattına gelen ihbarları değerlendiren, sosyal medya mecralarında takipçi sayısı yüksek güvenilir otoriter bir magazin haber sayfasıdır.

Yayın Politikası

Copyrigth ©  2022 Lifemagazin.nettüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları lifemagazin.net’ye aittir. Lifemagazin.netsitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar lifemagazin.net’de yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
www.lifemagazin.net’deki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Lifemagazin.net’de hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.