Connect with us

Program

Hasan Can Kaya’dan rest

Hasan Can Kaya’dan rest

Published

on

Hasan Can Kaya'dan rest

Konuşanlar programıyla YouTube’dan Exxen’e transfer olan Hasan Can Kaya programın konuklarının ‘cast’ olduğuna ilişkin iddialara ‘İspatlayana programı veririm’ diye rest çekti.

YouTube’da Konuşanlar programı ile yakaladığı başarıyı Acun Ilıcalı’nın fark etmesiyle Exxen dijital platformuna transfer olan Hasan Can Kaya, Konuşanlar programı seyircilerinin gerçek olmadığı iddiası üzerine çok konuşulacak bir rest çekti.

Seyircilerinin gerçek izleyici kitlesi olduğunu söyleyen Kaya, “Cast olduğunu ispatlasınlar programımı veririm” dedi.

Exxen’de yayınlanan Konuşanlar programını sunan başarıl komedyen Hasan Can Kaya, TV100’de yayınlanan Candaş Tolga Işık ile Az Önce Konuştum programına konuk oldu.

Programıyla gündemden düşmeyen Kaya, seyircilerinin cast ajansından (oyunculuk ajansı) getirildiği iddiasına cevap verdi.

“Bir kişi de çıkıp ‘Hasan Can’ın ekibinden bana şu cümleyi dedirttiler’ desin ben programımı veririm”
Programına katılan herkesin gerçek seyircisi olduğunu söyleyen Hasan Can Kaya, “Seyircilerimin bırak cast olmasını bir kişi de çıkıp ‘Hasan Can’ın ekibinden bana şu cümleyi dedirttiler’ desin ben programımı veririm. 100. bölümü çektik. O cümleyi o cevabı nasıl verdi diyenler oluyor. Benim zaten işim bu. Bu herkesin yapamayacağı bir durum. Bizim işimizde hep bir hile arama var. Eleştirmek isteyen her zaman bir şey bulur zaten” dedi.

Hasan Can Kaya, Candaş Tolga Işık’ın “Sansür kaygısı var mı?” sorusu üzerine sözlerine şöyle devam etti:

“Kaygının sonu yok ama yaşamamaya çalışıyorum. Bazen kendime Hasan Can programı fazla kestin diyorum, bunlar yayınlanmalıydı diyorum. Kitle büyüdüğü için taviz vermek durumundaydık. Mizah biraz cüret işidir. Cüretin altını doldurmak gerekiyor. 30 yaşından sonra başarılı olmamım hayırlı tarafı bu oldu. Eskiden olsa kitleyi kaybetmeyeyim diye büyük tavizler verebilirdim. Şu anda uzun vadede beni neyin bitirebileceğini biliyorum. Beni rehavet bitirebilir. Mizah yapma isteğin azalır ve neşeni kaybedersen o mizahçı bitmiştir.”