Connect with us

Gündem

Instagram’da bayan takipçi nasıl artırılır?

Published

on

Instagram’da bayan takipçi nasıl artırılır?

Instagram’da bayan takipçi nasıl artırılır? Diye düşünüyorsanız forumların ve sözlüklerin gücünü hafife almayın. Evet; sosyal medya platformları daha aktif kullanılıyor ancak sözlük ve forum kültürü hâlâ önemini yitirmiş değil. Siz de buralardan hesabınıza trafik çekebilir ve daha fazla takipçi edinebilirsiniz.

Örneğin bir ürün hakkında konuşulduğunu varsayalım. ‘Bu ürünü kullandım, memnun kaldım. Şu tarz etkileri oldu.’ Diye doğal ve samimi bir yorum yazabilirsiniz. Ardından ‘şu hesap da bu ürünü satıyor, oradan almıştım, fiyatlar son derece uygun.’ Şeklinde bir ekleme yaparak çaktırmadan kendinizi reklam edebilirsiniz.

Bunu yaparken spam olmamasına, reklam gibi durmamasına özen gösterin. Her yere aynı yorumu yazmayın, başlıklara göre farklı yorumlar hazırlayın ki yapmacık durmasın.

Ayrıca sitelere kayıt olduktan sonra hemen linkli paylaşım yapmayın. Bu, dikkat çeker. İlk olarak, birkaç gün boyunca takılıp farklı başlıklara linksiz yorumlar yazabilirsiniz.

Zaten örneğin Kızlar Soruyor platformunda yeni üyelerin link paylaşmasına izin verilmez. Bu özellik yeni hesaplarda aktif değildir. Belli bir seviyeye ulaşmanız gerekir.

 

1.   Kullanıcılarla Etkileşime Girin

 

Instagram’da kadın takipçi nasıl artırılır? Diye merak ediyorsanız, yazılan yorumları ve mesajları cevaplamaya özen göstermeniz gerektiğini bilmelisiniz. Böylelikle insanlara kendilerini değerli hissettirmiş olursunuz ve kullanıcıları sâdık takipçi hâline getirebilirsiniz.

Gönderilerinizi repost edenlerin paylaşımlarına beğeni atabilir, sizi etiketleyerek sizden bahseden kullanıcıların paylaşımlarını beğenebilirsiniz.İnsanların size gösterdiği ilgiyi karşılıksız bırakmazsanız bunun devamı gelir, emin olun.

 

2.   Takibe Takip Yapabilirsiniz

 

Sadece Instagram’da bayan takipçi artırma yolları olarak değil, herkesin takipçi sayısını yükseltmek için başvurduğu en klasik uygulamalardan biri budur. Karşılıklı takipleşerek hesabınızı büyütebilirsiniz. Fakat kullanıcıları takipten çıkarsanız onlar da sizi unfollow edebilir.

Kadın takipçi almak için : https://fenomenyerim.com/instagram-bayan-takipci-satin-al-kadin-takipci-/

Aynı zamanda her önünüze geleni takip etmek hesabınızın kalitesine zarar verebilir. Ana sayfanız gereksiz gönderilerle dolabilir. Bunu da unutmamalısınız.

3.   Çekilişler, Yarışmalar, Soru-Cevap Etkinlikleri ve Anketler Düzenleyin

 

Bu tür aktiviteler organize etmek hesabınızı daha hızlı geliştirmenize yardımcı olur. Kullanıcıları harekete geçirir, hedef kitlenizi daha kısa sürede genişletirsiniz.

Amacınız Instagram’da kadın takipçi artırma yolları ile daha popüler olmak, müşteri kazanmak ise, zaman zaman bu tür etkinlikler yapmayı ihmâl etmeyin.

Meselâ; bir çekiliş başlatıp katılım şartı olarak, ‘bu gönderiyi beğen ve 3 arkadaşını yoruma etiketle.’ Diye bir şey yazabilirsiniz.Bu taktiği yarışma düzenlerken de uygulayabilirsiniz. Güncel olaylarla, dizi ve filmlerle ilgili anketler düzenleyerek samimi bir ortam meydana getirebilir, hesabınıza renk katabilirsiniz.

‘Paylaşımlarımızdan memnun musunuz? Ne tür paylaşımlar görmek istersiniz?’ gibi sorular sorarak takipçilerinizin fikirlerine başvurabilirsiniz. İçeriklerinizle ilgili tavsiyeler isteyebilirsiniz.

Bunu yaparken işi eğlenceli bir yarışmaya çevirebilirsiniz. En güzel öneri sunan kişiye hediye vereceğinizi söyleyebilir, katılım için yine yoruma bir veya birkaç kişi etiketleme şartı koyabilirsiniz.

 

 

4.   Bayan Takipçi Satın Alın

 

Instagram bayan takipçi artırmanın yolları ile uğraşmak, zaman kaybetmek istemiyorsanız bu hizmetten yararlanabilirsiniz. SMM paneller ve sosyal medya ajansları tarafından Instagram bayan takipçi satın al adı altında sunulan paketler mevcuttur.

Bu paketlerden birini seçerek hesabınız için sipariş verebilir, bu şekilde bayan takipçilere kavuşabilirsiniz.

Profesyonel sosyal medya hizmetlerinin adresi olan Fenomenyerim, Instagram kadın takipçi satın al paketlerinde de üstün kalitesini ortaya koyar. Uygun fiyata nitelikli hizmet sunan Fenomenyerim, Instagram organik bayan takipçi artırma için doğru adrestir.

Instagram bayan takipçi artırmanın yolları nelerdir? Öğrendiğinize göre artık sıra sizde! Bu yöntemleri istikrarlı bir biçimde uygulayarak başarıya ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz Instagram organik kadın takipçi artırma için sitemizdeki paketleri kullanabilir, kolayca rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz.

Continue Reading
1xbet