Connect with us

Gündem

Isparta Lazer Epilasyon

Published

on

 

Isparta lazer epilasyon hizmeti almak günümüzde oldukça popülerdir. Dr. Duygu Coşkun Özbakır da kliniğinde bu hizmeti vermektedir.

Amerika’da en çok kullanılan ve en iyi epilasyon cihazı ödüllü Alexandrite ve ND-YAG kliniğimizde lazer epilasyon işlemleri için tercih edilmektedir. Çift dalga boyu Cynosure Elite+ ile lazer epilasyon yapılmaktadır. Bahsedilen cihaz tüm cilt ve kıl tiplerinin epilasyonunda kullanılabilecek cihazlar olarak tanınmaktadır. Etkin ve kalıcı lazer epilasyon uygulanabilmesi için gerekli yüksek melanin emilimiyle 755 mm dalga boyunu sağlayan Alexandrite ve koyu renkli ten lazer epilasyonda güçlü etkiye sahip 1064mm Nd:YAG cihazları güvenli ve etkilidir.

Çok başarılı olarak tanımlanan nd:YAG ve Alexandrite lazer sistemi için bir uzman doktorun hastayı lazer epilasyon öncesinde görmesi ve gerekli dozları ayarlaması işlemin güvenlik ve başarısı için önemlidir. Lazer epilasyon uygulaması kılların bir daha çıkmamasını amaçlamaktadır. Kıl köklerinden kıl çıkmasını durdurmak için lazer ışıyla kıl foliküllerinde ısı oluşturulur ve kökler tahrip edilir.

Ispartla Lazer Epilasyon Özellikleri

Kılların rengini veren pigment olan melanin lazer ışını tarafından emilir, ısı kıl köküne gönderilir. Bu yöntem uzman bir dermatolog tarafından uygulandığında cilt yapısına zarar verilmeden herhangi bir hasar oluşmadan gerçekleştirilir.

Vücudun tüm bölgelerine uygulanabilir. Ancak lazer epilasyon göz çevresine uygulanamaz. Bronz ve esmer ten de dahil olmak üzere bu cihazla tüm cilt tiplerine lazer epilasyon uygulanabilir. 15 yaşından büyük herkese uygulanabilen lazer epilasyon, lekeler, çiller ve vasküler tedavisinde de kullanılmaktadır.

Elite+ cihazı acı konusunda özelliği olan soğutma sistemi sayesinde son derece acısız olarak gerçekleştirilmektedir. Kişilerin, lazer epilasyon sırasında hafif bir yanma hissi duyması olağandır.

Siz de Ispartla lazer epilasyon hizmeti almak için https://duygucoskunozbakir.com/lazer-epilasyon-cynosure-elite/ adresinden bize şimdi ulaşın.

 

 

Continue Reading
1xbet