Connect with us

Kültür Sanat

İstanbul Cocktail Festivali’nde Güneş Sahne Alacak

Türkiye’nin ilk ve tek kokteyl festivali İstanbul Cocktail Festivali, birbirinden lezzetli kokteylleri, eğlenceli atölyeleri ve etkinlikleri ile eğlencenin nabzını tutmaya hazırlanıyor.

Published

on

Türkiye’nin ilk ve tek kokteyl festivali İstanbul Cocktail Festivali, birbirinden lezzetli kokteylleri, eğlenceli atölyeleri ve etkinlikleri ile eğlencenin nabzını tutmaya hazırlanıyor. 20 – 21 Ağustos tarihinde birçok sanatçının sahne alacağı etkinlikte, dünya çapında 250 Milyon dinlenmeye sahip olan rap müziğin sevilen sanatçısı Güneş, etkinliğin ilk gününde eğlencenin nabzını tutacak.  KüçükÇiftlik Park’ta düzenlenecek olan festival, müzik, gastronomi ve sanat meraklılarını ağırlayacak.

 

20-21 Ağustos tarihlerinde 5. yılını kutlayan İstanbul Cocktail Festivali için geri sayım başladı. KüçükÇiftlik Park’ta 20 – 21 Ağustos tarihlerinde gerçekleşecek olan festival, iki gün boyunca sevilen lezzetleri, renkli performansları ve sanatçıları ağırlayacak. Sevilen şarkıları ile ülkemizde ve dünya’da milyonlarca dinlenmeye ulaşan genç yetenek Güneş ise etkinlikte dillere pelesenk olan şarkıları ile 20 Ağustos Cumartesi günü eğlencenin nabzını tutacak. Dünyaca ünlü plak şirketi M.O.B. Entertainment etiketiyle çalışmalarına devam eden genç yetenek, ulusal ve uluslararası platformlarda ülkemizi temsil etmeye devam edecek. 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Continue Reading
1xbet