Connect with us

Manken

İstanbul Jewelry Show’un en nadide parçaları podyuma çıktı

İstanbul Jewelry Show’un en nadide parçaları podyuma çıktı

Published

on

İstanbul Jewelry Show’un en nadide parçaları podyuma çıktı

Fancy Vivid Yellow Diamond gerdanlık büyük ilgi gördü.

Doğada çok nadir rastlanan Fancy Vivid Yellow Diamond’ın kusursuz ışıltısı Sina Pırlanta tasarımında hayat buldu. 12 karat büyüklüğe sahip olan Fancy Vivid Yellow Diamond gerdanlık, Sina Pırlanta Marka Yüzü Ünlü Model Tülin Şahin’in göz kamaştıran güzelliğiyle Istanbul Jewelry Show’da sergilendi.

Tasarımlarında göz kamaştıran detaylara sahip olan Sina Pırlanta, bu yıl uzun bir aradan sonra tekrar kapılarını açan Istanbul Jewelry Show’da çok özel bir gerdanlık ile yerini aldı. Doğada nadir rastlanan Fancy Vivid Yellow Diamond kullanılan gerdanlık, ilk kez Istanbul Jewelry Show’da sergilendi. 12 karat büyüklüğe sahip olan bu özel gerdanlık, Sina Pırlanta marka yüzü ünlü model Tülin Şahin tarafından tanıtıldı. Tülin Şahin’in üzerinde toplam 35-40 milyonu bulan mücevherler kusursuz güzelliği ile Fancy Vivid Yellow Diamond gerdanlığın göz kamaştıran ışıltısı tüm dikkatleri üzerine çekti.

Kusursuz görünümü ve nadir bulunan bir taş olması özelliğiyle bilinen Fancy Vivid Yellow Diamond gerdanlığın tasarımı, uzman tasarımcılar ve ustalar tarafından büyük bir hassasiyetle hazırlandı.

Her zaman özel ve özgün tasarımlara imzasını atan Sina Pırlanta, etkileyici tasarımlarıyla mücevherseverlerin karşısına çıkmaya devam ediyor.

Continue Reading