Connect with us

Yerel Bakış

Kevser Aydın kimdir? Biyografisi

Published

on

Kevser Aydın sosyolog, kişisel gelişim dersleri eğitmeni, psikolojik danışman eğitmeni ve psikolojik danışman. Eğitim hayatı boyunca kişisel gelişime hiç bir zaman ara vermemiştir. Tamamlamış olduğu 2. üniversite sonrasında da kişisel gelişim eğitmeni olma kararı almıştır. Ardından enerji alanında global gold master trainer olarak sertifikasını almıştır.

Başarılı isim, ek olarak Kişisel Gelişim Dersleri Eğitmeni olarak ders vermeye devam etmektedir. Aldığı sertifikalar ile bireysel danışmanlık hizmetlerinede devam eden ünlü isim, yurt içi ve yurt dışı haricinde verdiği online ve yüz yüze eğitimler bir çok kez farklı kurumlar tarafınca ödüle layık görülmüştür.

Günümüze kadar sosyolog olarak yaptığı açıklamalar ve verdiği demeçler ile basılı ve online bir çok iş, haber ve magazin vb. mecralarda isminden söz ettirmeyi başarmıştır.

Son zamanlarda yazmakta olduğu kişisel gelişim kitabını okurları ile buluşturmak için çalışan Aydın, kendisine ait kişisel gelişim akademisini kurmak için de hassasiyet ve titizlikle çalışma ve araştırmalarını sürdürmektedir.

Eğitimleri:

Bio Enerji, Kozmik Enerji, Metafizik, Pozitif Enerji ve Meditasyon, Bilinçaltı Meditasyon, Bilişsel Güç Terapisi, Doğaltaş, Sarkaç Temel, Numeroloji Temel, Eft Temel, Spritüel Danışmanlık.

Resmi instagram hesabı @kevser_aydin_ ‘dır.

Continue Reading