Connect with us

Gündem

Lüks Severler İçin Tekne Düğünü

Published

on

Lüks Severler İçin Tekne Düğünü

Öncelikle isteyen herkesin en kısa sürede hayatının aşkıyla tanışması dileği ile söze girmek istiyorum. Aşkın ne kadar büyülü bir duygu olduğunu çoğunuz biliyorsunuzdur. Bir de hayatınızın aşkı ile tam istediğiniz gibi evlendiğinizi düşünsenize. Bazıları için bu istediğiniz gibi lafı yatta düğün yapmak olabilir ki benim nazarımda düğün çeşitleri içinde en romantik olanıdır. Hem hayatının aşkını bulmuşsun hem de altında deniz varken hayatının en mutlu gününü yaşıyorsun. Düşüncesi bile mutluluktan gülümsememe neden oluyor. Hayata bağlanmak için ne kadar güzel bir yol öyle değil mi?

Teknede düğün demişken biraz da olay nasıl bir tekne seçeceğiniz olmalı. Büyüklüğü size ve arkadaşlarınıza yetecek mi ya da ailenizde “ay beni deniz tutar kızım/ oğlum” diyecek biri yok sizden şanslısı yok. Tüm aileniz ve arkadaşlarınızla birlikte geniş bir tekne kiralayarak en mutlu gününüzü tüm sevdiklerinizle beraber geçirebilirsiniz. Teknede bi rakı balık yaparken sevinçle birbirinize bakacağınız iyi ki diyeceğiniz günleri hayali sizi de heyecanlandırmıyor mu? Tabi ben alkol istemem derseniz meyve sularımız da mevcuttur sayın aşk insanları, sayın romantik insanlar.

Madem yatta düğün dedik e o zaman nasıl bir gelinlik giyeceksiniz bunu düşündünüz mü? Lütfen kuyrukları uzun duvakları tekne dışında bırakıp mini gelinliklerle teknede en mutlu gününüzde rahatça eğlenme keyfine varın. Düğünümüzde çalgımız çengimiz de mevcuttur efendim. Hayatınızda bir kere yaşayacağınız bu mutlu gününüzde altınızda deniz de varken eminim daha çok mutlu olacaksınız. Seyir halinde bir tekne ve en sevdikleriniz yanınızda iken hayatınızdaki en önemli günlerden birini yaşıyorsunuz. Yeni evlenecekler bu fırsatı teperlerse pişman olurlar. En azından aklınızın bir köşesinde kalmalı diye düşünüyorum.

Bize şimdi https://www.adayacht.com/ adresinden ulaşın, sizin için en iyi organizasyonu planlayalım!

 

 

Continue Reading