Connect with us

Kültür Sanat

Red Bull Dance Your Style elemelerinde üçüncü durak İstanbul

Hip hop, popping, house gibi tüm sokak dansı türlerini bünyesinde barındıran ve Türkiye finalinin 10 Eylül’de Ankara’da gerçekleşmesi planlanan dans yarışması Red Bull Dance Your Style elemeleri devam ediyor.

Published

on

Hip hop, popping, house gibi tüm sokak dansı türlerini bünyesinde barındıran ve Türkiye finalinin 10 Eylül’de Ankara’da gerçekleşmesi planlanan dans yarışması Red Bull Dance Your Style elemeleri devam ediyor. Kazananın seyircinin oylarıyla belirleneceği final öncesindeki elemelerin Antalya ve İzmir’in ardından üçüncü adresi 3 Eylül Cumartesi günü İstanbul olacak. Red Bull Dance Your Style’a dair daha fazla bilgi için Red Bull/DanceYourStyle adresini takip etmek mümkün.

 

Dansın en iyilerini belirlemek ve dans pistlerini yeniden yeteneklerle buluşturmak için geri dönen Red Bull Dance Your Style yarışması, bu yıl Instagram üzerinden toplanan başvuruların ardından heyecan dolu eleme süreciyle devam ediyor. Dansçıların hip hop, popping, house dance gibi sokak dansı stillerinde hünerlerini sergileyeceği ve Türkiye finalinin 10 Eylül’de Ankara’da yapılacağı yarışmanın Antalya ve İzmir elemeleri gerçekleşti. Elemelerin üçüncü adresi ise 3 Eylül Cumartesi günü İstanbul Kalamış Parkı olacak.

 

Elemelerde deneyimli jürinin oylarının en iyi dansçıları finale taşıyacağı yarışmanın finalinde kazananı izleyicinin oyları belirleyecek. Kadın ve erkek dansçıların birlikte yarışacağı Red Bull Dance Your Style Türkiye Finali’nin en iyi ismi ise Güney Afrika’da düzenlenecek Red Bull Dance Your Style 2022 Dünya Finali’nde Türkiye’yi temsil edecek. 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Continue Reading