Connect with us

Kültür Sanat

Red Bull Uçuş Günü’nde ünlü geçidi

Yaratıcı ve cesur uçuş meraklılarının birbirinden eğlenceli şovlarına sahne olan Red Bull Uçuş Günü, İstanbul'u uçuş moduna aldı.

Published

on

Yaratıcı ve cesur uçuş meraklılarının birbirinden eğlenceli şovlarına sahne olan Red Bull Uçuş Günü, İstanbul'u uçuş moduna aldı. Caddebostan Sahili'nde 200 bini aşkın kişinin takip ettiği Red Bull Uçuş Günü'nde ünlü geçidi yaşandı. Organizasyonun jüri koltuğunda Müge Boz, Caner Erdeniz, Ogeday Girişken, Aslı Bekiroğlu, Mervan Tepelioğlu, Yağmur Sarıoğlu, Kerem Gök, Muhammed Yılmaz, Doğan Kabak, Kerem Alan ve Kamufle oturdu. Ayrıca Red Bull Uçuş Günü’ne Pelin Akil Altan, Anıl Altan, Ayşe Tolga, Sergen Deveci, Cemre Gümeli, Yiğit Poyraz ve Sabri Sarıoğlu gibi ünlü isimler katıldı. 

 

Üç yıl aradan sonra İstanbul’a geri dönen havacılık tarihinin en eğlenceli etkinliği Red Bull Uçuş Günü, İstanbul'u uçuş moduna aldı. Caddebostan Sahili’nde 200 bini aşkın kişinin takip ettiği Red Bull Uçuş Günü’ne ünlüler akın etti. Organizasyonun jüri koltuğunda Müge Boz, Caner Erdeniz, Ogeday Girişken, Aslı Bekiroğlu, Mervan Tepelioğlu, Yağmur Sarıoğlu, Kerem Gök, Muhammed Yılmaz, Doğan Kabak, Kerem Alan ve Kamufle oturdu. 

 

2019’un ardından bir kez daha Caddebostan Sahili’nde düzenlenen Red Bull Uçuş Günü’ne ayrıca Pelin Akil Altan, Anıl Altan, Ayşe Tolga, Sergen Deveci, Cemre Gümeli, Yiğit Poyraz ve Sabri Sarıoğlu gibi ünlü isimler katıldı. Uçuş araçlarını hazırlayan 30 takımın yarıştığı Red Bull Uçuş Günü’nün birincisi 90 puan alan RedKids On The Sky takımı olurken, ikinci 89,5 puanla Suuuus'hı Team, üçüncü 86,5 puanla Air Kiss oldu.

 

Dario Costa’dan nefes kesen gösteri

Red Bull Uçuş Günü’nün özel bir konuğu da vardı. Dünyanın en önemli akrobasi pilotlarından biri olarak kabul edilen Red Bull sporcusu Dario Costa, Caddebostan Sahili’ndeki organizasyonda gösteri uçuşu gerçekleştirdi. Uçağıyla havada akrobatik hareketlere imza atan Dario Costa, izleyenlere nefes kesen bir gösteri sundu.  Red Bull Uçuş Günü’yle ilgili tüm detaylara edbullucusgunu adresinden ulaşılabiliyor. 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Continue Reading