Connect with us

Kültür Sanat

Saray’dan Retrobüs geçti

Saray Belediyesi Onur ve Zafer – Hasat ve Sanat Günleri kapsamında ünlü müzik grubu Retrobüs, pazartesi akşamı Saray’da sahne aldı.

Published

on

Saray Belediyesi Onur ve Zafer – Hasat ve Sanat Günleri kapsamında ünlü müzik grubu Retrobüs, pazartesi akşamı Saray’da sahne aldı. Saray’ı coşturan Retrobüs 70’ler, 80’ler ve 90’ların efsane şarkılarıyla Saray’a unutulmaz bir akşam yaşattı.

 

BAŞKAN ERKİŞ: “HİÇBİR COŞKU 30 AĞUSTOS ZAFERİ’NDEN DAHA BÜYÜK OLAMAZ”
Pazartesi akşam Atatürk Alanında düzenlene konserin açılış konuşmasını Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş yaptı. Saray’da 19 Ağustos’tan itibaren görülmemiş bir coşku yaşandığını söyleyen Başkan Erkiş, “Bu coşkuların en büyüğüne yarın akşam eşlik edeceğiz. Çünkü hiçbir coşku 30 Ağustos Zafer Gününden daha büyük olamaz” dedi.

RETROBÜS BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI
Başkan Erkiş’in ardından sahne alan ünlü müzik grubu Retrobüs, nostaljik şarkılardan oluşan repertuarı ile beğeni topladı. Konser boyunca 70’li yıllara damga vurmuş şarkıların yanı sıra “Hasretinle Yandı Gönlüm”, “Sevemedim Karagözlüm” gibi 80’li yılların popüler parçalarını da yer veren ünlü müzik grubu, konserin son bölümünde 90’ların popüler şarkıları sevenlerini coşturdu.

BAŞKAN ERKİŞ RETROBÜS GRUBUNA EŞLİK ETTİ
Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş, Başkan Yardımcısı Birdal Gökdağ ve Saray Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Arif Naci Öngören, Retrobüs grubu ile birlikte ‘Dağ Başını Duman Almış’ şarkısını büyük bir coşkuyla söyledi. Konser sonunda Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş, Retrobüs grubuna teşekkür ederek çiçek takdim etti.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Continue Reading
1xbet