Connect with us

Kültür Sanat

Seramiği Sanata Dönüştüren İtalyan Majorca Tiffany Şimdi Türkiye’de

İtalya’nın binlerce yıllık kültür, sanat ve tarih harmonisinden beslenen tasarım bakış açısıyla seramik trendlerine yön veren Majorca Tiffany, Türkiye’de yeniliklere imza atıyor.

Published

on

İtalya’nın binlerce yıllık kültür, sanat ve tarih harmonisinden beslenen tasarım bakış açısıyla seramik trendlerine yön veren Majorca Tiffany, Türkiye’de yeniliklere imza atıyor.

 

Hikayesi 1966 yılında İtalya’nın Sassuolo şehrinde başlayan Majorca Tiffany, İtalyan kültüründen ve doğanın kusursuz yansımalarından esinlenen sanatsal bir bakış anlayışıyla kuruluşundan itibaren fark yaratıyor ve Avrupa ekolünün çatısı altında Türkiye’de yeniliklere imza atıyor.

 

Majorca Tiffany üstün teknolojisiyle seramiğe hayat veriyor! 

 

Majorca Tiffany, üstün teknolojiyle üretilen ürünleriyle ve inovatif bakış açısıyla küresel pazarda fark yaratıyor. Geleneksel ustalığın zanaat bakış açısı ile kaliteyi aynı çatı altında buluşturuyor ve ürettiği her bir seramiği eşsiz bir değerle ortaya koyarak yaşam alanlarına ayrıcalıklı ve şık bir görünüm vadediyor. 

 

Seramikte İtalyan esintisi Türkiye’de! 

 

Majorca Tiffany’nin marka imajı, kalitesi ve özgün tasarımlarıyla Türk seramik sektöründe de önemli bir paya sahip olacağını vurgulayan Majorca Tiffany CEO’su Serkan Önem, “Küresel pazarda her gün daha fazla tanınıyor, yenilikçi girişimlerimizle yatırımlarımızı çoğaltıyoruz. Türkiye pazarında İtalyan kültürünün esintilerini hissettirmeye başlayan markamız, Türkiye’deki seramik trendlerine yön vermeye başladı bile. Markamıza kısa süre içinde gösterilen bu ilgiden dolayı çok mutluyuz. İtalyan estetiğinin kusursuzluğunu taşıyan seramiklerimizle her geçen gün büyümeye ve pazar trendlerine yön vermeye devam edeceğiz.” şeklinde açıklamalarda bulundu. 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Continue Reading
1xbet