Connect with us

Kültür Sanat

Türkiye’nin Devleri

Ünlü isimler birbirinden değerli eşyalarını Türk Kanser Derneği için bağışlıyor…   Skyland HOM Dekorasyon Merkezi, birbirinden değerli isimleri “Ünlü Objeler Sergisi” ile bir araya getiriyor.

Published

on

Ünlü isimler birbirinden değerli eşyalarını Türk Kanser Derneği için bağışlıyor…

 

Skyland HOM Dekorasyon Merkezi, birbirinden değerli isimleri “Ünlü Objeler Sergisi” ile bir araya getiriyor. Ünlü isimlerin evlerinden alınan çeşitli objelerin Skyland HOM’da sergilenmesinin ardından gerçekleştirilecek satıştan elde edilen gelir, Türk Kanser Derneği’ne bağışlanacak.

 

Proje kapsamında; Türk Sanat Müziği’nin usta seslerinden Müzeyyen Senar’ın ailesi tarafından projeye bağışlanan, 1950 yılında oynadığı reklamda yer alan radyo gibi birçok “ünlü obje” ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.

 

Bülent Ersoy, Müzeyyen Senar ve Türkan-Nazan Şoray’ın yanı sıra Buray, Feyyaz Duman, Hamdi Alkan, Hatice Şendil, Linet, Murat Boz, Oktay Kaynarca ve aralarına yeni sanatçıların da katılacağı 20’ye yakın ünlü ismin evlerinden alınan objeler, 6 – 23 Ekim tarihleri arasında Skyland HOM Dekorasyon Merkezi’nde sergilenecek.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Continue Reading