Connect with us

Kültür Sanat

‘Var Bunlar’ 8. ve 9. Bölümleriyle beIN CONNECT’te Yayında!

Yapımını Z Medya’nın üstlendiği yepyeni beIN ORIGINALS dizisi “Var Bunlar”, sekizinci ve dokuzuncu bölümleriyle dijital içerik platformu beIN CONNECT’te!   Gündelik hayatın tekdüzeliğinde sürüklenen iki yakın arkadaş Samet ve Tufan’ın maceralarını konu alan “Var Bunlar”ın 8.

Published

on

Yapımını Z Medya’nın üstlendiği yepyeni beIN ORIGINALS dizisi “Var Bunlar”, sekizinci ve dokuzuncu bölümleriyle dijital içerik platformu beIN CONNECT’te!

 

Gündelik hayatın tekdüzeliğinde sürüklenen iki yakın arkadaş Samet ve Tufan’ın maceralarını konu alan “Var Bunlar”ın 8. ve 9. Bölümleri, dijital içerik platformu beIN CONNECT’te izleyicisiyle buluşuyor. Beğeniyle takip edilen dizi, her hafta yeni bölümleriyle yayınlanmaya devam edecek.

 

‘VAR BUNLAR’ SEKİZİNCİ BÖLÜM – EMLAKÇILIK

Tufan, en sevdiği dizinin finalini topluca izlemek için evinde arkadaşlarını ve tabii ki Samet’i ağırlamaktadır. Beklerken oyalanmak için emlak oyunu oynama fikri, Tufan’ın itirazına rağmen kabul edilir. Her oyunu aşırı hırsla oynayan Samet; geceyi herkes için zorlaştırır.

 

‘VAR BUNLAR’ DOKUZUNCU BÖLÜM – KÖPEK 

Tufan, iki günlüğüne patronunun köpeğine bakıcılık yapmaktadır. Hasta olan bir arkadaşlarını ziyarete giderken Samet’in aldığı oyuncak ayıyla yer değiştiren köpeği yanlışlıkla hediye eden ikili, hediyeyi geri almak için bir yol bulmak zorundadır. 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Continue Reading