Connect with us

Kültür Sanat

AXIS Communications, yeni nesil AXIS Camera Station Video Management Software'ini (VMS) duyurdu

AXIS Communications, yeni nesil AXIS Camera Station Video Management Software’ini (VMS) duyurdu.

Published

on

AXIS Communications, yeni nesil AXIS Camera Station Video Management Software’ini (VMS) duyurdu.

Bu ürün, müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için daha fazla esneklik sağlarken, Camera Station’la, küçük ve tekli tesislerden, çoklu site kurulumlu büyük ve zorlu yerleşimlere kadar her senaryoya uygun alternatifler sunuyor. İstenilen ideal sistemi, özel bir ağda, bulutta ya da her ikisinin kombinasyonuyla kurma olanağı sağlıyor.

AXIS Camera Station Edge

AXIS Camera Station Edge, AXIS edge cihazlarının gücünü AXIS bulut hizmetleriyle birleştirirken, kolay erişilebilir bir kameradan buluta çözümüdür. Uygun maliyetli, kullanımı kolay, güvenilir ve ölçeklenebilir bir video izleme olanağı sunar. Sahada minimum ekipmanla kurulum ve bakımı kolaydır. Gereksinimlere bağlı olarak yalnızca SD kartlı bir kamerayla ya da AXIS S30 Recorder serisiyle kullanılabilen bu esnek ve güvenilir kayıt çözümü, her yerden zahmetsizce kontrol edilebilir.

AXIS Camera Station Pro

AXIS Camera Station Pro, sistemlerin bütünsel kontrolünü isteyen müşteriler için güçlü ve esnek bir video gözetim ve erişim yönetimi yazılımıdır. İsteğe bağlı olarak bulut bağlantısından yararlanırken aynı zamanda tesisleri kontrol etmek ve özel ağlarda doğru çözümü oluşturmak için esnekliğe sahip olmalarını sağlar. Axis ürün yelpazesinin tamamını destekleyen etkin video yönetimi ve erişim kontrolü gerektiren tüm güçlü özelliklerle birlikte gelir. Bunların yanında web istemcisi, veri bilgisi panoları, geliştirilmiş arama fonksiyonu ve isteğe bağlı bulut bağlantısı gibi yeni özellikler de içerir.

AXIS Camera Station Center 

AXIS Camera Station Center, bulut bağlantılı yüzlerce, hatta binlerce AXIS Camera Station Pro ya da AXIS Camera Station Edge sitesini tek bir merkezden etkin bir şekilde yönetmek ve çalıştırmak için yeni olanaklar sunar. Her yerden erişilebilirlik ve birleştirilmiş çoklu site cihaz yönetimi, kullanıcı yönetimi ve video işlenmesini sağlar. Ek olarak Active Directory, kullanıcı grubu yönetimi ve 7/24 destek gibi kurumsal BT fonksiyonlarına sahiptir.

 

Bulut Tabanlı Hizmetler 

AXIS Camera Station Cloud Storage, AXIS Camera Station Pro ve AXIS Camera Station Edge’e, kurulumları konusunda ekstra rahatlık sağlayan bulut tabanlı hizmetler eklemek artık mümkün. Yedeklemek amacıyla kayıtları güvenli bir şekilde bulutta depolarken, birincil depolama kullanılamıyor olsa bile her zaman erişilebiliyor olacak.

AXIS Camera Station Pro, 30 Nisan 2024’te piyasaya sürülecek, bunu 2024 içerisinde AXIS Camera Station Edge, AXIS AXIS Camera Station Center ve AXIS Camera Station Cloud Storage takip edecek.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Continue Reading
1xbet