Connect with us

Gündem

Soğuk Lipoliz

Published

on

Soğuk Lipoliz

Soğuk lipoliz bir tür kozmetik cerrahidir. Vücudunuzun şeklini ve görünümünü değiştirmek için yapılmaktadır. Bu işlem yağ dondurma odaklıdır. Bu işlemde yağ hücreleri belirli bir dereceye kadar dondurulmaktadır. Aynı zamanda tedavi sırasında diğer dokulara zarar verilmemektedir. Bu sayede de yağların vücuttan atılmaktadır. Enjeksiyonları veya radyo dalgası tedavilerini içeren başka lipoliz türleri de vardır.

Bu işlem vücudun belirli bölgelerinde daha küçük yağ birikintilerini hedefler. Karnınızda, kalçalarınızda, uyluklarınızda veya kalçalarınızda kurtulmak istediğiniz yağ dokusu varsa bu prosedür sizin için uygundur. Lipoliz tedavisinde yağ hücrelerini parçalamak için lazer kullanılır. Yağ dokusunun hacmini azaltır. Bu işlemin aynı zamanda tedavinin uygulandığı bölgedeki cildi sıkılaştırdığı da söylenmektedir. Cildinizin eskisinden daha pürüzsüz ve sıkı olduğunu göreceksiniz.

Sıcak Lipoliz Nedir?

Bu işlem 42 ile 47 derece arasına ulaşan bir sıcaklıkla 4 başlıklı diyot lazer ile deri altı yağ hücrelerinin parçalanması hedeflenir. Sıcak lipoliz işlemi yağı cerrahi müdahaleye gerek duymadan vücuttan uzaklaştıran bölgesel incelme yöntemlerinden bir tanesidir. Bu işlem lazer ışınlarıyla hedeflenen bölgedeki yağ hücreleri eritilmektedir.

Bu işlem vücudu şekillendirmek hedefiyle yapılmaktadır. Genel olarak vücudun her bölgesine uygulanabilmektedir. Vücuttaki istenmeyen yağlarından kurtulmak isteyenler için ideal bir prosdürdür.

Biorezonans Tedavisi Nedir?

Biorezonans tedavisi kozmetik tıbbi prosedürler arasında yer alan bir işlemdir. Bu işlem birçok hastalığında tedavisinde kullanılmasıyla dikkat çeker. Aynı zamanda tıpta yenilikçi bir tedavi yöntemi olarak anılmaktadır. Kronik ağrı tedavisinde, kanser tedavisinde, kilo verme işlemlerinde, ve stres tedavisinde de kullanılabilmektedir. Bunun yanı sıra yaşlanmayı önleyici etkisi de vardır. Bu tedaviyle vücut sağlıklı bir forma dönüşmektedir. Vücut için bir terapi yöntemidir.

Bütün bu işlemler hakkında bilgi almak için şimdi https://www.drbanucayci.com/ adresinden bize ulaşın!

 

 

Continue Reading